Recenzované: 20. januára 2018

Reštaurácia hotela je na veľmi slušnej úrovni. Jedlá sú veľmi dobre dochutené a pekne naaranžované. Ponuka vie uspokojiť aj vegetariánov. Na požiadanie Vám prinesú rôzne druhy čili na dochutenie jedla. Je to reštaurácia kde sa rád vraciam.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Milo124.
Recenzované: 8. decembra 2017

V čase obeda sme si zašli do hotela na kávičku. Samozrejme úžasná vôňa podávaných obedov nás nenechala hladných a v zápätí sme si objednali bryndzové halušky so slaninkou. Boli úžasne dobré a musím pochváliť aj personál, ktorý je rýchly a veľmi príjemný. Určite sem prídeme častejšie.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Gia S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 22. marca 2018

Dobrý deň GiaSis

Sme veľmi radi, že ste nás navštívili a že sme Vás už len vôňou dokázali presvedčiť, aby ste sa u nás aj naobedovali. Dúfame, že sa stanete našími pravidelnými hosťami a samozrejme chutný obed u nás dostanete vždy v pracovný deň medzi 11,30 a 14,00 hod. v podobe obedového menu.

Prajeme všetko dobré

Recenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásny city hotel.
Ústretový personál, ktorý sa snaží splniť vaše priania. Všestranné vybavenie hotela, veľké, krásne izby. Konferenčné priestory sú univerzálne, ale maju malo elektrických zásuviek pri školeniach veľkých skupín. Hotelové parkovisko má menší počet miest na parkovanie, odporúčam rezerváciu vopred.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi E-cestovka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 23. januára 2018

Dobrý deň E-cestovka

ďakujem za Vašu návštevu a taktiež za Váš čas pri písaní recenzie.

Je pravda, že máme obmedzené miesta na parkovanie, nie je však možné rozšírenie, keďže sa nachádzame priamo v mieste historického centra mesta....pre ďalšie upresnenie rezervácie parkovania nerobíme vzhľadom na nízky počet miest. V prípade, že už nie je voľné, posielame našich hostí do parkovacieho domu, ktorý sa od nás nachádza iba pár metrov a poskytujeme poukaz na zvýhodnené parkovanie. Hostia tento postup akceptujú a rešpektujú.

Každopádne prajeme všetko dobré a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S pozdravom

Recenzované: 25. októbra 2017

Wellnes na rímsky sposob. prostredie prijemne. Avsak som tento wellnes navstivil 2 krat, nefungovala poriadne parna sauna. Nahlasil som to, ale oni mi povedali ze to funguje akurat ze tam neni moc teplo. A bylinkova bola tiez slaba teplota. Cize vyuzival som jedine finsku a to sa mi zdalo byt chabe na to aky predstavuje tento hotel uroven.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Duryi5.
Recenzované: 7. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Ocakavali sme viac,ale bol to skor lepsi priemer.
Parkovisko je dalej,s kufrom prejst po dlazbe je trosku zlozitejsie,ale ok,da sa.
Recepcia je moderna,svetla,recepcne boli rychle,boli sme hned vybaveni,ale bolo to velmi strohe a nedostali sme informacie ziadne.
Izba prijemna,postel bola v poriadku,pohodlna,obliecky prijemne. Izba smerom na ulicu hlucnejsia,ale to k hotelu,ktory je v meste patri.
V izbe bolo zatuchnuto trochu,voda zo sprchy vytekala pomaly na chodbu,coho dosledok bolo vidiet aj na zarubni dveri,ktore pomaly,ale isto z vlhkosti hnily.
V toalete bol nastriekany modry cistiaci prostriedok,ktory sa tam zrejme zabudol pri upratovani;)
Wellnes bolo mensie,ale dalo sa... Bazen je pekne nafoteny,vyzera ovela vacsi na fotkach,ako v skutocnosti je. Podlaha od satni vo wellnes az po bazen alebo pri saunach bola klzka,neudrziavana,voda bola vsade,nebola zhrnana.
Mensie wellnes centrum si myslim,ze splna ucel,ale...
Po saunovani sa nie je mozne celkom schladit. V sprchach netecie velmi studena voda,zaroven su sprchy ako vitriny,kde ked vleziete,vidia Vas zo saun aj pri vstupe. Mliecne sklo,resp.paravan si myslim,ze by tu bol na mieste.
Odpocivaren je prehriata,je tam len odsavanie,nie klimatizovani priestor,podlaha rovnako mokra,koledujuca si uraz navstevnika.
Plus je mineralka s citronom,ktora bola pravidelne doplnana.
Restauracia-jedlo bolo chutne, prijemne pripravene aj naservirovane,obsluha bola profesionalna.
Myslim,ze vyber z jedalneho listka je ale slaby,resp.,,divoka,,ponuka.
Ranajky boli taktiez v poriadku,bolo si z coho vybrat.
Hotel bol dobry,ale na hotel,ktory bol oceneny a ma take vysoke hodnotenia by som cakala viac.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi karolinaz525.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 6. septembra 2017

Dobrý deň Karolína

ďakujeme za Vašu návštevu a taktiež za recenziu, v ktorej ste popísali Vaše postrehy, či pozitívne alebo negatívne pomerne podrobne. Veľmi si to ceníme, pretože do budúcna vieme na čo sa máme zamerať. Je pre nás dôležité vedieť priamo od našich hostí, ktoré veci sa im páčia a ktoré nie.

Prajeme všetko dobré