Trenčín

Recenzia Kuki

Kuki
Na pozícii č. 11 spomedzi 88 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 15. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemny podnik s milou obsluhou a peknym vyberom z menu.
Vyber kolacov je tiez fajn, len teda gin tonic s neperlivym tonicom treba naozaj zlepsit
ODPORUCAM na kavicku, kolacik a posedenie v prijemnom prostredi!

Poďakujte používateľovi MichalaF.

Zrecenzované: 17. novembra 2018

Príjemný podnik v centre Trenčína. Obsluha ochotná. Pre mňa je tu málo pív (zväčša len jedno čapujú). Zaujímavé sú tu aj kvízy.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi DejanSta.
Zrecenzované: 5. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Kuki je moja srdcovka v Trenčíne a rada si sem odbehnem na cappuccino s koláčikom. Kávu všeobecne nejak nemusím ale tu mi chutí. A ak nemám čas, tak si vezmem coffee to go :)
Keď som spomenula koláče tak je tu výborný veterník. Určite však odporúčam ktorýkolvek z koláčov a každý si nájde ten svoj.
Personál je milý, ochotný a usmievavý :)

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi KlaraV104.
Zrecenzované: 17. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné prostredie a príjemná obsluha, ktorá sa stará, či vám nič nechýba. Posedeli sme pri skvelom víne, hriankach s rôznymi nátierkami, aj hranolky boli super. Rada sa kedykoľvek vrátim.

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi IrenG45.
Zrecenzované: 24. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kuki, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Kuki? Podeľte sa o svoje zážitky!