“chutná káva”
Recenzia Pražiarnička

Pražiarnička
Na pozícii č. 17 spomedzi 79 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 3. júla 2018

Navštívili sme v rámci výletu v TN, veľmi príjemné miesto, kvalitný výber kávy a milá obsluha, príjemne prekvapila aj cenová relácia

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Zuzana H.

Zrecenzované: 19. júna 2018

Občas sem zájdeme na vynikajúcu kávu, veľký výber káv z celého sveta a dobré zákusky, zmrzlina bola taká priemerná.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi KatkaM64.
Zrecenzované: 24. mája 2018

Milá obsluha, super káva a úžasné domáce zákusky. Veľmi pekný interiér, človek si tu dobre oddýchne.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Myšo T.
Zrecenzované: 21. marca 2018

Vždy tu nájdem kávu podľa mojej chuti, aj bez kofeínu. Príjemné prostredie, rozšírenie priestorov bol skvelý nápad, skoro vždy je plno.

Poďakujte používateľovi IrenG45.
Zrecenzované: 18. marca 2018

Vždy, keď som v Trenčíne, nevynechám návštevu Pražiarničky. Som rád, že aj v TN kraji vedia pripraviť vlastnú kvalitnú kávu. Priestory kaviarne sú veľmi pekné, personál vždy milý, ochotný, čo dodáva celej kaviarni vysokú úroveň. Okrem skvelej kávy si môžete pochutnať aj na domácich zákuskoch. Dokonca domov si môžete odniesť aj balíček upraženej kávy. Odporúčam :).

Poďakujte používateľovi martinsivy.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pražiarnička, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Pražiarnička? Podeľte sa o svoje zážitky!