“Kávička a zákusok”
Recenzia Pražiarnička

Pražiarnička
Na pozícii č. 13 spomedzi 94 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 11. marca 2018

Kaviarnička prešla úpravou interiéru. Prvý krát som ju navštívila v decembri ale teraz už majú rozšírené priestory. Kávička je tu chutná a ako prílohu ;-) majú vynikajúce krémeše. Kto ich nemusí, má šancu na inú dobrotu.

Poďakujte používateľovi IvanaA634.

Zrecenzované: 19. januára 2018

Výborná káva a ešte lepší personál - TOP v TRENČÍNE - ideálne miesto na stretnutie po dobrom obede v dobrej spoločnosti ....

Poďakujte používateľovi AdamD4418.
Zrecenzované: 24. septembra 2017

Špičková káva, príjemný personál, rodinné prostredie s pohodlným posedením. Kvalita kávy je vysoká, vždy čerstvo pražená, čo sa odráža na jej chuti a na dennej ponuke sú aspoň 4 kávy za rovnakú cenu plus prémiová. Dajú sa zakúpiť domov i balíčky káv alebo darčekových balení. V zime si dám rada ku kávičke krémeš či veterník, koré majú domáce a lepšie som nikde nejedla, nie nadarmo sem na ne chodí každý. Dôvodom bude i to, že v nich nie je margarín, ale ozajstné maslo, ktoré v zákuskoch v cukrárňach už hádam ai nenájdeme. V lete top zmrzlina s ozajstným ovocím, ktorú si vychutnám na terase pri pohľade na trenčiansky hrad. Nemám čo vytknúť, pretože káva, zákusky a zmrzka sú najlepšie v celom okolí, bez srandy a len z vlastnej skúsenosti :)

Dátum návštevy: august 2017
4  Poďakujte používateľovi michaela s.
Zrecenzované: 14. septembra 2017

Velmi prijemne a utulne orostredie v kaviarni a tiez moznost dat si kavicku na terase - na Sturovom namesti Trencin s moznostou skedovat dianie okolo - santenie deti pri vodnikovi Valentinovi.

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Jana Š.
Zrecenzované: 15. júla 2017

Najlepsia ladova kava aku som kedy pil.+Velmi dobra limonáda.Pozorna a mila obsluha.Ak budem mat cestu okolo urcite sa zastavim znova.

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Miroslav M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia mikailp2017, Majiteľ v zariadení Pražiarnička.Zodpovedané: 11. septembra 2017

Dakujem veľmi pekne :) veľmi ste ma potešil že ste bol u nás spokojný, verím tomu že ked budete mať nabudúce cestu okolo nielenže budete mať rovnako dobré veci ako naposledy ale ešte lepšie :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pražiarnička, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Pražiarnička? Podeľte sa o svoje zážitky!