“Nic moc”
Recenzia Mike´s GARAGE

Mike´s GARAGE
Na pozícii č. 25 spomedzi 86 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Podniku som dala viacero sanci, ale vsetky skoncili takmer rovnako. Obsluha neochotna a arogantna. Jedlo za kazdym v lepsom pripade priemer, ale viackrat sa mi stalo, ze jedlo bol doslova otras. Skoda, pretoze priestor restauracie ma daleko vacsi potencial.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi corderada.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia michal r, Manažér v zariadení Mike´s GARAGE.Zodpovedané: 3. apríla 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za vašu recenziu aj keď je negatívna. Pokial bolo jedlo ako píšete “otras”, tak ste ho mala s kludnym svedomím vrátiť. Takto neviem čo na ňom bolo zle. Ešte raz ďakujeme

Zrecenzované: 12. marca 2018

Moja druhá návšteva v tomto podniku, vždy sobotu cez obed. Obsluha milá, priestory pekné. Môj výber: Garage Chedar Burger + domáce hranolky a pivo. Už pri objednávke ma zarazilo, že sa obsluha nepýtala na stupeň prepečenia burgra. Od objednania burgra po servírovanie cca 18 minút. Žemľa nevyzerala zrovna vábne, ale ako plus hodnotím, že nebola rozmočená ani ku koncu konzumácie jedla. Burger hodnotím ako lepší priemer, chcelo by to lepšie dochutiť mäso. Veľký mínus boli hranolky - podľa jedálneho lístka mali byť domáce -- podľa pohľadu do kuchyne, výzoru a chuti ani náhodou -- zmrazený polotovať hodený do fritézy, navyše príliš silno prepečené (z miesta bolo vidieť do kuchyne -- personál vytiahol sáčik z mrazničky, rozrezal balenie a polotovar nasypal do fritézy). Cenovo priemer - ani veľa/ani málo.. len škoda, že na jedálnom lístku zavádzajú s tými "domácimi" hranolkami.

Poďakujte používateľovi BranislavP.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia michal r, Manažér v zariadení Mike´s GARAGE.Zodpovedané: 14. marca 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu a aj za návštevu. Vyjadrím sa len k tým hranolkam.. domáce preto.. lebo sa domáce hranolky aj volajú... sú to čisté zemiaky so supkou. Nie je to žiadna hranolka ktorá je zlisovana z odpadu alebo niečoho podobného.
Ešte raz ďakujem za hodnotenie a Budem rad keď nás opäť navštívite a budete spokojný...

Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Denné menu je tu na veľmi dobrej úrovni. Vyberáte si z viacerých druhov menu. Objednať si môžete aj špeciálne drahšie menu. Možno len doporučiť.

Poďakujte používateľovi Milo124.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia michal r, Majiteľ v zariadení Mike´s GARAGE.Zodpovedané: 12. februára 2018

Ďakujeme za hodnotenie...

Zrecenzované: 11. septembra 2017

Obsluha si napamata, kto kedy prisiel, trva im 40 minut a upozornenie aby sme dostali aspon polievku. Jedlo aj cena vyborna. Vsimol som si, ze majitel na konstruktivnu kritiku reaguje pomerne nedospelo. Zakaznikovi je jedno, ci do restauracie chodi 50 ludi naraz. Bud mate mat menej stolov, alebo schopnejsiu a zaskolenejsiu obsluhu. Inde sa to da, tak preco nie u vas?

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Michal K.
Zrecenzované: 24. augusta 2017

Počas obedového menu majú reštauráciu veľmi plno obsadenú, pretože jedlá sú fakt super - za 4,50 aj s polievkou nemajú za mostami konkurenciu. Musím sa však pridať k recenzentovi @jurajo432 a tiež spomenúť, že obsluha často chaosí, aj keď je to ťažké pri takých návaloch, ale hosťa na obednej prestávke to nezaujíma .) Ale inak na obed veľmi odporúčam, na večeru som nebol.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Kchkt.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mike´s GARAGE, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Mike´s GARAGE? Podeľte sa o svoje zážitky!