“Hrôza”
Recenzia Doppio restaurant - ZATVORENÉ

Doppio restaurant
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Mame chatu v trencianskych tepliciach a potrebovali sme nieco vybavit v Maxe tak, ze dame sancu tejto restauracii. Interier vcelku ujde, je tam pomerne utulne. Dali sme si vyvar, ktory nebol ani vyvar ale slany bujon s rezancami trochou kuracieho a zeleniny. Kuracie chili s tekvicovym rizotom bola cista katastrofa, v ich ponimani je to rizoto s platkom bieleho kuracieho masa poliate tou najlacnejsou kupovanou sladkou cili omackou, ktoru dostanete ako dochucovadlo v kazdej lacnej vyvarovni. Bonus bol ze ta omacka bola vmiesana aj do rizota. Topka. Ja som si dal kuracie penne s tofu syrom a pestom. Penne totalne rozvarene a chut bola neopisatelne zvlastna ale nie chutna. Casnicka sa nas spytala ci nam nechutilo a my slusne ze nie, ze ci to s tou omackou cili myslia vazne, po chvilke zavahania odpovedala, ze “cili omacku si len tak nevyrobite” a odisla (WTF). Samozrejme ziadnu kompenzaciu ani ospravedlnenie nemozno ocakavat. Tato restauracia bola velke sklamanie.

Poďakujte používateľovi IvanI2077.

Zrecenzované: 25. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme milo prekvapeni. Jedlo bolo vyborne, pestra ponuka jedal, ktore aj velmi dobre chutili. Personal bol priemerny.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi Miro C.
Zrecenzované: 19. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia je naozaj skvelá. Príjemne a moderne zariadená, vhodná aj na romantické posedenie, obsluha je profesionálna, milá a jedlo je vynikajúce, hlavne pizza je skvelá, asi najlepšia v okolí.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi patrki22.
Zrecenzované: 8. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Obed v restauracii bol velkym sklamanim. Slecna prisla k stolu s unudenym hlasom a tonom "co otravujeme".
Restauracia bola poloprazdna a slecna nam nepriniesla polievku (aj ked si pisala objednavku, alebo aspon sa tak tvarila).
V normalnej restauracii sa nosia jedla vsetkym ludom za stolom spolu, v nasom pripade to tak vobec nebolo.
Vyvar slepaci ani nebol vyvar skor silny bujon vo vode, esteze tam boli rezance a par kuskok kuracieho masa. Pizza sa vcelku dala ale cena neozodpovedala kvalite. Mätovy caj nebol mätovy, nejake bylinky zaliate vodou a samozrejme bez citrona, ktory ked sme si vypytali slecna sa tvarila pomerne otravene.
Takze to bola prva a aj posledna navsteva v tejto restauracii.

Dátum návštevy: október 2016
4  Poďakujte používateľovi BarboraH134.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Doppio restaurant, si pozreli aj