Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 2. októbra 2018

ubytování v designovém interiéru objektu v centru horského střediska s velmi kvalitními gastronomickými službami ve stylové kolibě, umístěné přímo v objektu. Pestrá skladba nabídky bufetové snídaně; celodenní restaurační provoz s nabídkou krajových specialit.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi sanderap.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, reception v zariadení Aplend apartmány Kamzík.Zodpovedané: 14. januára 2019

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo. Veľmi si vážime Vašu spokojnosť s poskytovanými službami a veríme, že pri ďalšej návšteve Tatier si znova zvolíte Aplend :) S pozdravom Adriána Martinková/Aplend

Recenzované: 23. mája 2017

Perfektná kuchyňa, veľmi príjemný personál obzvlášť rrecepčná Kristína, ktorá je ohľaduplná a vie pomôcť aj s najmenšími požiadavkami. Apartmány su moderne zariadene - štylove ale zároveň pôsobia veľmi útulne. Vrelo odporúčam a nemám čo vytknúť.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi 816matusp.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend apartmány Kamzík.Zodpovedané: 27. februára 2019

Pán Matúš,

dovoľte mi poďakovať Vám za Váš pobyt v apartmánoch APLEND Koliba Kamzík. Nesmierne si vážime Váš výber ubytovacieho zariadenia aj dôveru, ktorú ste vložili do značky APLEND. Sme veľmi radi, že sme nesklamali Vaše očakávania a boli ste spokojný nie len s vybavením apartmánu, ale aj s prístupom členov tímu APLEND. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou! Ďakujeme Vám aj za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu nášho ubytovania. Váš názor nám pomáha rásť a zlepšovať služby. Veľmi nás teší aj Vaša pochvala gastronómie reštaurácie Koliba Kamzík. Bolo nám potešením byť súčasťou Vášho pobytu vo Vysokých Tatrách. Veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať!

S pozdravom,
Ing. Lenka Hrapková
Online Marketer
APLEND, s.r.o.

Recenzované: 30. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Poloha Apartmánu je V tesnej blízkosti lanovky.Izby sú pekne moderné zariadené a čisté. Parkovanie je bezproblémové keďže je V cene pobytu.Ranajky sú klasické.Je tu reštaurácia kde sa dá dobre najesť. Určite sa oplatilo sem prist

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi mikadelik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend apartmány Kamzík.Zodpovedané: 28. februára 2019

Milý hosť,

ďakujeme Vám za Váš pobyt v apartmánoch Koliba Kamzík. Ceníme si Váš výber ubytovacieho zariadenia aj dôveru, ktorú ste prejavili značke APLEND. Veľmi radi vidíme, že sme nesklamali Vaše očakávania. Každý deň sa snažíme zabezpečovať prvotriedne služby a vytvárať tak štandardy na vysokej úrovni. Dovoľte mi poďakovať Vám aj za čas, ktorý ste strávili hodnotením našich apartmánov. Váš úprimný názor je dôležitý pre ďalšie napredovanie našej spoločnosti. Ďakujeme, že ste boli naším hosťom. Tešíme sa na Vaše ďalšie pobyty s APLEND!

S pozdravom,
Ing. Lenka Hrapková
Online Marketer
APLEND, s.r.o.

Recenzované: 21. februára 2020

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend apartmány Kamzík.Zodpovedané: 25. februára 2020

Recenzované: 15. decembra 2019

Dátum pobytu: december 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend apartmány Kamzík.Zodpovedané: 10. januára 2020