Grandhotel Stary Smokovec
Grand Hotel Bellevue(Vysoké Tatry)
151 USD
112 USD
Upozornenie na zľavy! 15 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 15 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (132 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Villa Siesta(Nový Smokovec)
175 USD
Hotel Marina(Vysoké Tatry)
134 USD
Agoda.com
Vila Grand(Nová Lesná)
121 USD
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Palace Tivoli(Vysoké Tatry)
101 USD
177 USD
172 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Kontakt Wellness Hotel(Stará Lesná)
163 USD
172 USD
167 USD
Hotels.com
Zrecenzované: 16. marca 2018

V tomto hoteli sme boli na súkromnej akcii keď hotel nebol prístupní iným hosťom. So službami hotela sme boli spokojní, rovnako ako s prístupom personálu a službami v reštaurácií a bare. Jediné, čo by som hotelu vytkla je, že napriek tomu, že sme objednali izbu s veľkým predstihom a požiadali sme o detskú postieľku, bola nám pridelená snáď najmenšia izba akú sme za tie dni videli. Iní naši príbuzní aj bez detí dostali oveľa väčšiu izbu. Nerozumiem tomuto výberu a veľmi nám prekážalo musieť sa v izbe vyslovene tlačiť.
Ešte by som rada upozornila na podlahu vo wellnesse. Je extrémne šmykľavá, deti niekoľkokrát spadli. Možno by bolo dobré udržiavať ju čo najsuchšiu.
Poloha hotela je výborná pre lyžiarov začiatočníkov, kvoli blízkosti Jakubkovej lúky. V blízkosti je aj lanovka na Hrebienok so sánkarskou dráhou.

Tip na izbu: Vypýtajte si už pri obednávaní veľkú izbu ak cestujete s deťmi.
  • Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Silvinkaf.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia M_Fujka, General Manager v zariadení Grandhotel Stary Smokovec.Zodpovedané: 2. apríla 2018

Vážená pani Silvinkaf,
Ďakujeme Vám, že ste si našli čas a napísali o svojich skúsenostiach o pobyte v Grandhoteli Starý Smokovec. Som veľmi vďačný za Vašu spätnú väzbu a poznatky, ktoré ste uviedli, a chcel by som vám oznámiť, že určite budeme sledovať všetky nedostatky, ktoré ste spomenuli. Dúfam, že v budúcnosti budem mať príležitosť Vás znovu hostiť a dokázať Vám naše zlepšenie.
Matej Fujka - Riaditeľ hotela

Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chcem sa velmi pekne podakovat za uzasny pristup. Naozaj mozem len odporucit nakolko krasny hotel, ciste izby, vyborne jedlo, skvela obsluha vsetko bolo na jednotku. Vyhoda je ze hotel ponuka moznost prist aj s psikom co bolo pre nas velmi dolezite. Dakujem krasne a urcite prideme aj nabuduce.

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Katka M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia M_Fujka, General Manager v zariadení Grandhotel Stary Smokovec.Zodpovedané: 5. marca 2018

Vážená pani Katka,
Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie Vášho pobytu tu u nás v Grandhoteli Starý Smokovec! Ďakujem za skvelé hodnotenie. Bude nám veľkým potešením Vás opäť hostiť aj pri Vašej ďalšej návšteve Vysokých Tatier!
Matej Fujka - Riaditeľ hotela

Zrecenzované: 11. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel so starym nabytkom, steny kde počujete všetko. Kúrenie sa nedá ovládať. Buď vám bude horúco,alebo zima. Voda v bazéne studená. Jedlo na raňajkách nekvalitné. Grand si názov nezaslúži a ani 4 hviezdy. Personál sa nesprával ústretovo. Do welness sa prechádza cez bar. Výťah starodávny.

Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Mirka1234.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BozenaFabryova, General Manager v zariadení Grandhotel Stary Smokovec.Zodpovedané: 6. februára 2018

Vážená pani Mirka1234,
Ďakujeme, že ste si našli čas na zhodnotenie Vášho pobytu v Grandhoteli Starý Smokovec. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi užitočná, pretože nám pomáha pri zlepšovaní našich služieb. Uvedeným záležitostiam sa budeme intenzívne venovať, aby sme zabezpečili, že takéto udalosti sa v budúcnosti neobjavia.
Verím, že Vám naše zlepšenie budeme môcť dokázať pri Vašej ďalšej návšteve Vysokých Tatier.
riaditeľ hotela

Zrecenzované: 29. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Rozmyslam kde zacat, je toho viac co mam na srdci... Zvonka naaaadherny majestatny noblesny hotel dychajuci historiou. Priestory vnutri ako aj izby su podla mna velmi velkoryso riesene. Dostala ma dispozicia restauracia v polkrusivym tvarom a francuzskymi oknami. Ale podme k faktom- V dobe ked bol hotel postaveny to musel byt skutocny skvost. A myslim ze ma obrovsky potencial byt TOP aj dnes, ale zda sa mi ako keby prevadzkovatelia zili viac zo starej slavy ako zo sucasnosti. Este aby som nezabudla- vikendovy pobyt sme dostali v ramci specialneho kuponu, takze darcek. Tato skutosnost ma nezbavuje prava hodnotit. ;-) Takze hotel ma 4****, comu zodpoveda aj cena!!, ale ponukane sluzby nedosahuju ocakavanu uroven. Ako som vravela- potencial velky ale co dalej? Izby mierne schatrane, o balkony akoby sa nikto nestaral, zazltnuta vana, obity nabytok... na zariadeni spolocnych priestorov sa tiez uz podpisal zub casu...citala som vyjadrenie manazera, kde spominal ze maju v plane rekonstrukciu. Avsak do casu, kedy ju zrealizuju mozno by bolo na mieste znizit cenu ktora je nastavena naozaj vysoko, v tatrach sme spali v ovela lepsich hoteloch za dost nizsie sumy. Ako hovorim - hotel profituje najma zo svojho mena. Co sa mi dalej napr nepacilo, bolo welnes otvorene az od 15.00!!!’ Preco? Vonku bolo skaredo, urcite by sa naslo dost ludi ktori by ho navstivili aj skor. Personal- celkom na urovni ok, ak ked niekedy to nebolo az take WOW. Nooo az na jednu zlu skusenost- casnik v bare nam priniesol jedalny listok a ked sme si z neho chceli objednat povedal ze to sa da len v restauracii a ked sme videli reakciu casnicky v restauracii, pochopili sme ze jednoducho sa mu nechcelo obsluzit nas. Nepacil sa mi tiez na dnesnu dobu a luxusny hotel velmi skory check out o 10.00, mam skusenost ze hotely uz tento cas posuvaju na 11.00 dokonca niekde az na 12.00. Vyber na ranajky inak velmi pestry, kazdy si najde veci ktore mu chutia, tieto sa neopakovali. V izbe trochu hlucnejsie kurenie, do izby nam v noci svietil reflektor, pri prichode sme kruzili po parkovisku lebo bolo plno. Welnes velmi pekne, tiez bazen... nasu skusenost by som zhrnula ako fajn zazitok ale za trochu ine peniaze akoby som ocakavala a manazment hotela by si mal uvedomit ze z minulosti nemoze tazit do nekonecna...

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi 382darinas.
Zrecenzované: 15. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Tento hotel navštevujem s priateľmi vždy veľmi rad, je tu na úrovni obsluha, prostredie pôsobí domácim dojmom, udržiava sa tu čistota, wellness ponuka možnosť načerpat energiu, v reštaurácií a kaviarni sa osviežiť. Odporúčam.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi zajo21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BozenaFabryova, General Manager v zariadení Grandhotel Stary Smokovec.Zodpovedané: 17. septembra 2017

Vážený hosť, na začiatok si Vám dovoľujem mnohokrát poďakovať za spätnú väzbu na služby v Grandhoteli Starý Smokovec. Veľmi si vážime Vášho času a energie, ktorú ste venoval zhrnutiu spätnej väzby na naše služby. Sme veľmi radi, že ste si užili pobyt u nás a budeme sa tešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návštevu. S pozdravom Božena Fabryová, Hotel Director