Starý Smokovec

Recenzované: 29. januára 2019
OndrejLuigi
Prešovský kraj, Slovensko

Recenzované: 12. júla 2019

Na Rainerku sa vždy tešíme, veľmi príjemné miesto v strede krasnej prírody neďaleko krásnych vodopádov. Peter Petras a jeho milá pani manželka spríjemnia posedenie každému turistovi. Bez ich dvoch si to ani neviem predstaviť. V útulni si môžete zakúpiť milý suvenír, občerstvenie a odporúčam zakúpiť knihu Na chodníku chodník, krásne porozprávané príhody samotného Petra Petrasa.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi IvanaO224.
Recenzované: 29. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemná nenáročná prechádzka pre všetkých. Snáď by som nejak vylepšil poskytujúce služby - upgrade by nezaškodil. Stále to isté...

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi OndrejLuigi.
Recenzované: 15. januára 2018 cez mobilné zariadenie

V tejto útulni sme sa občerstvily a oddýchli si. Príroda okolo je nádherná ale mrzia ma tie vyrúbané stromy. Keď som tam bola v lete, ešte stáli a fotila som sa pri nich. Dnes tam po nich zostali už len pníky. Netuším čo sa stalo ale tie čo neboli porúbané, tak boli polámané. Možno tak ostali po nejakej búrke.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi n4tal14.
Recenzované: 15. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Útulňa je pekná, skrýva v sebe kus histórie, je to vlastne taká pocta nosičstvu v Tatrách. Čo mi ale prekážalo, sú samé zákazy vyvesené v okolí chaty. Toaletu musíte vykonať na Hrebienku alebo na Zamkovského chate, pri tom tam toaleta je ale je určená len pre personál. Príde mi to divné. Pekná tatranská príroda.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi airtru.
Recenzované: 3. októbra 2017

Je to malá chata,kde sme sa občerstvili a posedeli vonku pred chatou na lavičke.Prišli sme sem chodníkom, od vodopádov.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi 777bea2015.