Tricklandia

Zaujimave iluzie a velmi prijemny a ochotny personal, ktory nema problem vas kedykolvek odfotit... viac informácií

Recenzované: 8. augusta 2020
nikanikkaa
príjemná zážitok

super zážitok,naozaj odporúčam,personál bol veľmi milý až na toho pána za kasou u ktorého sme si... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2020
simonabany

Recenzované: 8. marca 2018

Uzili sme si to, deti boli nadsene najma z bludiska.
Odporucam zvolit si cas hned v prvom slote, bude tam menej ludi.

Dátum zážitku: marec 2018
2  Poďakujte používateľovi Zvejkal.
Recenzované: 8. októbra 2017

Príjemná a kreatívne strávená hodinka času pre všetky vekové kategórie. Plynulý chod v Tricklandii zabezpečuje rezervačný systém, čím je obmedzený počet návštevníkov , čiže si navzájom neprekážate.
Ochotní a milí personál, pomáhal pri nastavení aplikácie do telefónu , zároveň upozorňoval na možnosti snímania a skryté atrakcie. Antigravitačné miestnosti určite trochu potrápia žalúdky.
Pri pokladni predaj rôznych hlavolamov, kreatívnych tričiek , ale aj roztomilých príveskov a magnetiek.
PS: Ešte že som mala obuté ponožky ( potrebné je sa vyzuť).:)

Vrelo odporúčam, dobre sme sa pobavili.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi lenka851.
Recenzované: 25. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborný nápad, perfektná zábava. Veľmi mili sprievodcovia. Určite odporúčam, hlavne ak vás v Tatrach zastihne dážď. Stojí to zato.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi RomanaB173.
Recenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele miesto pre vsetky generacie, dakujeme za nadherne fotky, zazitky, mile sprievodkyne, ktore rozdavali v pravy cas potrebne rady.Uzili sme si prijemne popoludnie a dufam, ze este budeme mat moznost vratit sa k vam. Budeme odprucat, nech sa dari.

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Cruiser732930.
Recenzované: 17. septembra 2017

Výborný nápad pre spestrenie dovolenky - máme iba výhrady na rezervácie vopred, niekedy sa chcete len rozhodnúť a ísť, vzhľadom ale na veľkosť objektu je to pochopiteľné. Všetko dobré prajeme!

Dátum zážitku: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Dodka.