“Fajn obed”
Recenzia Soul Restaurant

Soul Restaurant
Na pozícii č. 8 spomedzi 25 Reštaurácie v Starom Smokovci
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prisli sme akurat na obed s niekolkymi hladnymi detmi. Trosku sme si pockali na obsluhu, no potom uz islo vsetko rychlo. Polievky, sulance, halusky vsetko fajn. Tatarsky biftek neodporucam.

1  Poďakujte používateľovi LuciaR2868.

Zrecenzované: 7. marca 2018

Túto reštauráciu sme si vybrali na odporúčanie známych. Tak sme si povedali, že aj my vyskúšame túto novú reštauráciu. Prvým sklamaním bol neporiadok na stole po predchadzajúcich hosťoch, ale to čašník po upozornení hneď dal do poriadku a tým druhým skromnejší jedálny lístok. Jedlo nebolo zle, no tak celkovo nič moc. Ceny hodnotím ako primerané.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Shlavouvoblakoch.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha velmi mila, vtipna a usmievava,servis rychly. Vyborne jedla. boli sme tu s partiou a neskor som tu zobrala aj rodicov. Atmosfera velmi prijemna, ceny primerane, vyber dostacujuci, poloha restauracie po ceste na Hrebienok.Odporucam kazdemu,kto sa chce dobre najest vo Vysokych Tatrach.

2  Poďakujte používateľovi Zuzi9.
Zrecenzované: 6. novembra 2017

Restauracia je velmi pekna, cistota na prvom mieste, jedla velmi chutne a obsluha profesionalna a velmi sympticka Dakujeme

Dátum návštevy: november 2017
2  Poďakujte používateľovi ericek111.
Zrecenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po mojej predchádzajúcej kritike co sa tykalo hribovej omacky a obsluhy, sme zavítali do reštaurácie opäť a stalo sa nieco, co sa zrejme v bežnej slovenskej reštaurácii často nestáva a ak vobec..
Slovo dalo slovo a troska náhody zapríčinilo, ze manažérka reštaurácie zistila ze nedávna kritika prišla od nas.. jej reakcia bola velmi nečakaná, kedže nam navrhla, ze na druhy den nam pripravia pôvodnú hríbovú omacku, kedže ako vysvetlila, tu pôvodnú prestali robit preto, ze ľudia sa sťažovali, ze bola príliš hribova...
Dohoda sa zrealizovala a na druhy den sme dostali omacku, ktora spievala a bola presne taka ako ta prva, ktorú sme tu ochutnali, tak ako aj bravcova panenka a ostatne jedla boli na jednotku, navyše sme dostali chutne dezerty na ucet podniku zrejme ako prejav, ze ich to skutočne mrzelo..

Pani manažérka, takto vam este raz ďakujeme, prajeme vela spokojných zákazníkov, nie všade ak vobec niekde sa stretnete s takýmto prístupom, ktory značí, ze im na restaurácii a zákazníkoch záleží..

Mozem len odporúčať a ludom, ktorým hribova omacka pride príliš hribova odkázať, aby si dala tatarku alebo kecup

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Staniel_ba.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Soul Restaurant, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj

Nový Smokovec, Prešovský kraj
Starý Smokovec, Prešovský kraj

Navštívili ste Soul Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!