Odporúčam

Nenáročná trasa a ma vždy čo ponúknuť. Príroda je top. Treba zobrať aj deti a verte, určite to... viac informácií

Recenzované: 20. novembra 2019
Compass63878038440
Bratislavský kraj, Slovensko
Vodopád

Krásna nenarucna poldenna tura/prechádzka od Štrpskeho plesa, ktorá postupne odhaľuje uzasne... viac informácií

Recenzované: 13. októbra 2019
Relax672024
Banská Bystrica, Slovensko

Recenzované: 5. septembra 2017

Je to príjemná prechádzka s peknými výhľadmi, vhodná aj pre malé deti, odporúčam pokračovať popri vodopáde až na Bystrú lávku a odtiaľ späť na Štrbské pleso, ale to už je náročnejšie.

Dátum zážitku: september 2017
3  Poďakujte používateľovi sylvia2666.
Recenzované: 26. júla 2017

Jednoduchá a nenáročná túra Mlynickou dolinou, ktorú zvládnete pohodlne za 1,5-2 hodiny. Od pásma kosodreviny môžete vidieť pekné výhľady na obidve strany doliny. Po žltej značke môžete postupovať aj ďalej nad vodopád pomocou reťazí až k Bystrej lávke a cez ňu až do Furkotskej doliny. To je ale už túra na celý deň. Po výstupe nad vodopád sa môžete cez reťaze vrátiť aj späť, ak si netrúfate ísť ďalej.

Dátum zážitku: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi peter K.
Recenzované: 18. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Turu sme si dali skoro rano,nikto este skoro nesiel.Nenarocna a stoji za to,mozete pokracovat aj dalej na pleso nad skokom retazami,oplati sa !

Dátum zážitku: august 2016
1  Poďakujte používateľovi MichalK2567.
Recenzované: 12. júla 2017

K Vodopádu Skok v Mlynické dolině vede tatranský chodník. Je to nenáročná túra i pro starší osoby. Vodopád skok teče z výšky 25 metrů po skále. Dostat k němu se dá ze Štrbského plesa od lanovky na Solisko.

Dátum zážitku: august 2016
2  Poďakujte používateľovi Lenka K.
Recenzované: 24. februára 2017

Riskli sme túto kratšiu túru aj keď už bol október a bolo nasnežené. V pohode sme to dali aj s deťmi od 6 do 9 rokov a jedným malým v nosiči. Pri vodopáde sa vyčasilo a výhľad bol úchvatný.

Dátum zážitku: október 2016
3  Poďakujte používateľovi PeterK8203.