Príjemný výlet na hrebienok

Na cestu sme využili pozemnú lanovku a deti si cestu veľmi užili. Keďže sme mali kočík, cesta hore... viac informácií

KAndrej
Senica, Slovensko
cesta na Hrebienok

Recenzované: 12. júla 2019
IvanaO224

Recenzované: 12. júla 2019

Pozemná lanovka je na môj vkus dosť drahá, ako všetky možnosti cestovania v Tatrách lanovkami. Na hrebienok môžete ísť ajpeši po peknej asfaltovej ceste.

Dátum zážitku: júl 2019
3  Poďakujte používateľovi IvanaO224.
Recenzované: 28. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Už druhýkrát sme s rodinou absolvovali cestu na Hrebienok. Už cesta pozemnou lanovkou je príjemným zážitkom za cca 7€/osoba. Celou cestou lanovkou/obr.2/ sa dá kochať pohľadom z okna na prekrásnu tatranskú prírodu. Boli sme si pozrieť aj vodopád skok./obr.1/Je trochu dlhšia túra ale stojí za to. Už z diaľky človek počuje tento burácajúci vodopád. Naozaj skvelý zážitok. Vrelo odporúčam navštíviť.

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi Pali1476.
Recenzované: 3. apríla 2019

Objekt na trase z Hrebienka na Zamkovského chatu
(červená značka smer Skalnaté), ktorý si pamätám
ako torzo základov z ktorého nadšením kežmarského
učiteľa vzniklo atraktívne, hojne navštevované miesto
(z von aj vo vnútri) príjemný bod na občerstvenie.

Dátum zážitku: február 2019
1  Poďakujte používateľovi edban47.
Recenzované: 29. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Lanovka je dosť drahá a neregulovaná, každý sa tlačí a organizátori sa len prizerajú. Za tie peniaze by mali byť kvalitnejšie služby.

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi OndrejLuigi.
Recenzované: 6. januára 2019

Ak sa rozhodnete ísť zubačkou na Hrebienok, odporúčam dámam, použiť toaletu až na Hrebienku alebo niekde v kaviarni v Starom Smokovci. Pretože, zo štyroch dámskych toaliet - pri nástupe na lanovku - fungujú len dve....A tak (ak ste na výlete so skupinou priateľov) sa vám môže stať, že kým budete stáť pol hodiny v " poradovníku", ostatní sa vyvezú na Hrebienok bez vás alebo....budú musieť z lanovky ( vďaka vám) vystúpiť a počkať s vami na ďalší spoj...:-(

Dátum zážitku: december 2018
1  Poďakujte používateľovi kliniva.