“Excelentná reštaurácia. Jedlo aj obsluha”
Recenzia Nostalgia

Nostalgia
Na pozícii č. 3 spomedzi 30 Reštaurácie v Spišskej Novej Vsi

Navštívili sme reštaurácii 2 krát po sebe čo nikdy nezvykneme.
Výborné polievky, hlavné jedlá i makové šúľance boli excelentné.

Takisto obsluha bola príjemná, ochotná a všímavá.

Radi sa vrátime keď budeme v SNV.

Poďakujte používateľovi MilanH203.

Zrecenzované: 8. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Výborný výber jedál, každý si príde na svoje. Neskutočná chuť doladená do detailov. Milá, starostlivá a ochotná obsluha. Čisté prostredie a toalety. Skvelý a široký výber kvalitných vín a destilátov. Lepšie grilované krídelka a americké rizoto s kari a pomarančom sme ešte nejedli. A ešte aj pivo majú super

Poďakujte používateľovi majtrn.
Zrecenzované: 4. augusta 2019

Super, rýchla obsluha a jedlo ani nehovorím, aj limonády a kávička super sedenie na terase, ďakujeme, za obsluhu

Poďakujte používateľovi Kur77.
Zrecenzované: 19. júna 2019

Do Nostalgie zavítam na vynikajúce grilované kuracie krídelka. Musím vyzdvihúť vynikajúci prístup personálu a je úplne jedno, ktorá smena pracuje. K tomu príjemné prostredie aj keď je tam viac "hustejšie". Určite odporúčam.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi ALMI00.
Zrecenzované: 8. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Vyborna restauracia v Spisskej Novej Vsi, velmi dobra ponuka jedal, zaujimavy a pekny interier, prijemna obslaha, len ceny sa mi zdaju na Spissku Novu Ves troska vyssie. Vrelo odporucam, v lete maju super terasu

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi RadoN17.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nostalgia, si pozreli aj

Spišská Nová Ves, Košický kraj

Navštívili ste Nostalgia? Podeľte sa o svoje zážitky!