20251 004 recenzií

Vynikajúci pobyt pre rodimu s deťmi, vysoká úroveň ubytovania, služieb, stravovania. Zvlášť oceňujeme celkovú čistotu prostredia, vrátane wellness a bazénov.Deti sú nadšené z detského kútika a aktivít animátorov. Je skvelé, že vedenie hotela sa neustále snaží skvalitňovať a vylepšovať hotel a jeho služby. Chodíme sem pravidelne a budeme aj naďalej. Vrele odporúčame, Kaskády sú TOP! R. Rosina

Poďakujte používateľovi romanrosina.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marketing_Kaskady, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Milý Roman, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas a našli ste pohodu a relax. Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Bola som spokojná, hotel je krásny, služby sú na úrovni. Chodím sem každý rok, už niekoľko rokov a zakaždým som bola spokojná.
Jedlo bolo dobré, wellness bol super, výborne som si oddýchla v príjemnom prostredí.
Prídem znovu!

Poďakujte používateľovi Alica250.

Milá Alica, sme radi, že sa Vám pobyt u nás opäť páčil a tešia nás Vaše pochvalné slová. Vždy sa snažíme, aby hostia z nášho hotela odchádzali oddýchnutí a dobre naladení. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Sme vysoko spokojní s útulným ubytovaním, bohatým výberom a kvalitou jedla, profesionálnym prístupom personálu, čistotou, príjemným prostredím v interiéri i exteriéri. K našej spokojnosti prispelo i krásne počasie a pohoda v nečakane veľkom wellness centre.

Poďakujte používateľovi RastoVacho.

Milý Rasťo, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas a našli ste pohodu a relax. Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Pekný areál,Hotel dobrý, výborné služby, strava vynikajúca, príjemný personál. Bazény výborné aj wellnes služby, Interiér aj exteriér pekný. Izba veľmi vyhovujúca. Celkový dojem veľmi dobrí. Vrele odporúčam.

Tip na izbu: Izba Prestige
Poďakujte používateľovi tstnagy.

Milý Tibor, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas a našli ste pohodu a relax. Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

všetko super ,personál, jedlo, ubytovanie, welness, recepcia, informácie.
Jediný problém bol, že kaderníčka bola tak vyťažená objednávkami, že ani za 3 dni nedala termín a pritom nestíhala ani obed.
Jediná služba, ktorú odporúčam riešiť a to zabezpečiť ďaľšiu kaderníčku aspoň na 1/2 úväzok.

Tip na izbu: 2-lôžková+kúpelňa+toaleta+televízor+vifi
Poďakujte používateľovi drobil.

Milý hosť, ďakujeme, že ste si našli čas a napísali ste nám Vaše postrehy. Sme radi, že sa Vám pobyt u nás páčil a tešia nás Vaše pochvalné slová. Vždy sa snažíme, aby hostia z nášho hotela odchádzali oddýchnutí a dobre naladení. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.