Recenzované: 7. marca 2018

Čisto, voňavo, príjemne. Už na hotelovej recepcii sa začnete cítiť príjemne, keď Vás privíta vôňa a príjemný personál! Wellness: dámy na recepcii, usmiate a ústretové (šéfka wellnessu aj Danielka), masérky výborné (Katka, aj jej mladučká kolegyňa). Hotel čistý, takže pochvala aj týmto ľuďom. Kuchyňa je na jedničku.

Tip na izbu: Väčšina je s balkónom, čo nám veľmi vyhovuje.
Poďakujte používateľovi VandaLka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 12. marca 2018

Milá Vanda, sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 7. marca 2018

výborné ubytovanie, všade teplúčko, čisto a voňavo, mne osobne sa páčila zimná dekorácia , horiace sviečky , bazény čisté , výborná pestrá strava, krásne prostredie a vynikajúce lekcie jogy pod vedením Andrejky, ktorú touto cestou pozdravujem a sľubujem, že sa vrátime znova na lekcie jogy.

Tip na izbu: ubytovanie bolo výborné, všade čistúčko a voňavo, ochotní personál,
Poďakujte používateľovi rudolfkrska.

Milý Rudolf, sme radi, že sa Vám pobyt u nás páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Teší nás, že sa ku nám opäť vrátite na lekcie jogy a ďakujeme za slová chvály. Tešíme sa na Vás. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 7. marca 2018

Krásna veľká izba - veľmi príjemné ubytovanie, čistota prostredia na vysokej úrovni, príjemný personál, perfektná kuchyňa, večera nám chutila, pekný čistý vitálny svet, dostatok sáun a oddychových miestností

Tip na izbu: Krásna veľká izba - veľmi príjemné ubytovanie
Poďakujte používateľovi 205eu.

Milý hosť, ďakujeme za Vašu pochvalu, veľmi nás to teší. Sme radi, že sa u nás cítite dobre a oceňujete čistotu, na ktorej nám veľmi záleží. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 7. marca 2018

Elegantný hotel so službami na vysokej úrovni. Milý,ústretový personál s profesionálnymi službami. Hotelové zariadenie veľmi dobré. K dispozícii veľký bazén na plávanie, menšie s vodnými tryskami.Príjemný saunový svet. Strava bezkonkurenčná.

Tip na izbu: Izba účelovo zariadená s doplnkovými službami. Várna konvica s príslušenstvom.
Poďakujte používateľovi ursinyjan.

Milí Ján a Gabriela, sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 6. marca 2018

V zariadení Kaskády sme boli vo februári na Valentínskom pobyte a boli sme nadmieru spokojní. Strava, ubytovanie, služby ako aj wellness na veľmi vysokej úrovni a koncert skupiny Gladiátor bol famózny. Boli sme tu už viackrát a vždy sme odchádzali spokojní.

Poďakujte používateľovi Coastal617689.

Milý hosť, sme radi, že sa Vám valentínsky pobyt a koncert u nás páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Veríme, že sa ku nám opäť vrátite a ďakujeme za slová chvály. Tešíme sa na Vás. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.