Recenzované: 7. marca 2018

Krásna veľká izba - veľmi príjemné ubytovanie, čistota prostredia na vysokej úrovni, príjemný personál, perfektná kuchyňa, večera nám chutila, pekný čistý vitálny svet, dostatok sáun a oddychových miestností

Tip na izbu: Krásna veľká izba - veľmi príjemné ubytovanie
Poďakujte používateľovi 205eu.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 12. marca 2018

Milý hosť, ďakujeme za Vašu pochvalu, veľmi nás to teší. Sme radi, že sa u nás cítite dobre a oceňujete čistotu, na ktorej nám veľmi záleží. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 7. marca 2018

Elegantný hotel so službami na vysokej úrovni. Milý,ústretový personál s profesionálnymi službami. Hotelové zariadenie veľmi dobré. K dispozícii veľký bazén na plávanie, menšie s vodnými tryskami.Príjemný saunový svet. Strava bezkonkurenčná.

Tip na izbu: Izba účelovo zariadená s doplnkovými službami. Várna konvica s príslušenstvom.
Poďakujte používateľovi ursinyjan.

Milí Ján a Gabriela, sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 6. marca 2018

V zariadení Kaskády sme boli vo februári na Valentínskom pobyte a boli sme nadmieru spokojní. Strava, ubytovanie, služby ako aj wellness na veľmi vysokej úrovni a koncert skupiny Gladiátor bol famózny. Boli sme tu už viackrát a vždy sme odchádzali spokojní.

Poďakujte používateľovi Coastal617689.

Milý hosť, sme radi, že sa Vám valentínsky pobyt a koncert u nás páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Veríme, že sa ku nám opäť vrátite a ďakujeme za slová chvály. Tešíme sa na Vás. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 6. marca 2018

Prijemne prostredie a vybavenie resortu, ubytovanie, jedlo OK, wellness pomerne slusne co sa tyka ponuky a moznosti, klasicky nedostatky v udrziavani cistoty a starostlivosti - personal, 2 sauny nefunkcne, tepidarium neupratane lehatka, chybajuce osusky ... i nak dobry dojem

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Marian V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 4. apríla 2018

Milý Marian, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas. Čistota je u nás na prvom mieste, čo oceňuje aj množstvo našich hostí, preto nás mrzí, že sa počas Vášho pobytu vyskytli práve takéto nedostatky. Budeme vďační, keď o prípadných nedostatkoch budete informovať wellness recepciu, aby kolegyne vedeli hneď situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ďakujeme a veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 1. marca 2018

pristup k hotelu - prehladny, vyborny. Hotel a recepcia su na vysokej urovni, hned pri prichode na recepcia, ocari navstevnikov mily usmev recepcnych, ochota a rychlost vybavenia na rececii. Lobby bar, restauracia mily personal, ustretovy a ochotny. Izby vybavene na vysokej urovni. Hotel ma velky wellness, ochotne a mile recepcne, kvalitne vybavenie a sluzby na wellnesse. je vyborny aj na letne a zimne dovolenky, je blizko lyz.stredisk, a v lete je v okoli aj kam vyrazit.

Tip na izbu: nova cast, izby de Luxe,
Poďakujte používateľovi vladimir_hurinsky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 5. marca 2018

Milý Vladimír, sme radi, že sa Vám pobyt u nás opäť páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Ďakujeme za slová chvály ohľadom služieb, wellness a personálu. Tešíme sa na Vás aj nabudúce. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.