Recenzované: 1. marca 2018

pristup k hotelu - prehladny, vyborny. Hotel a recepcia su na vysokej urovni, hned pri prichode na recepcia, ocari navstevnikov mily usmev recepcnych, ochota a rychlost vybavenia na rececii. Lobby bar, restauracia mily personal, ustretovy a ochotny. Izby vybavene na vysokej urovni. Hotel ma velky wellness, ochotne a mile recepcne, kvalitne vybavenie a sluzby na wellnesse. je vyborny aj na letne a zimne dovolenky, je blizko lyz.stredisk, a v lete je v okoli aj kam vyrazit.

Tip na izbu: nova cast, izby de Luxe,
Poďakujte používateľovi vladimir_hurinsky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 5. marca 2018

Milý Vladimír, sme radi, že sa Vám pobyt u nás opäť páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Ďakujeme za slová chvály ohľadom služieb, wellness a personálu. Tešíme sa na Vás aj nabudúce. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 28. februára 2018

Perfektná gastronómia a wellness. V bazénoch a saunách nebolo veľa ľudí - tak akurát. Krásna izba. Boli sme na víkend a super sme si oddýchli. Personál usmievavý a nápomocný. Ešte aj počasie nám vyšlo.

Poďakujte používateľovi Global758262.

Milý hosť, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas. Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 27. februára 2018

Hotel poskytuje nadstandardne sluzby a mimoriadne prijemnu atmosferu. Urcite doporucujem vsetkym, ktori potrebuju nacerpat sily - ich wellness zona ma vysoky standard. Radi vyuzivame aj specialne ayurvedske procedury .

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi zuzkak810.

Milá Zuzka, sme radi, že sa Vám pobyt u nás páčil. Vždy sa snažíme, aby sa hostia u nás cítili ako doma, k čomu vedieme aj náš personál. Veríme, že sa ku nám opäť vrátite a ďakujeme za slová chvály. Tešíme sa na Vás. Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nemôže popýšiť architektúrou, ktorá je dosť nesúrodá. Iba jeden výťah pre hostí považujem pre takýto veľký hotel za nedostatočné. Okrem toho systém používania výťahu je veľmi zvláštny. Prečo držať kartu a nie iba priložiť?  Kúpeľňa je dosť malá, umiestnenie a otváranie dverí je veľmi rušivé. Splachovanie toalety neumožňuje vyber 2 tlačidlami ale iba jedným. Chválim, že sprchový gél a mydlo sú vo veľkých dávkovačoch a nie v nepraktických malých baleniach. Televizor na izbe pripomína skôr starší PC monitor. Na webe som nikde nenašiel menu ani vínnu kartu. Kvalita jedál pri raňajkách a večer v kolibe bola dobrá. Nechápem poplatok za parkovanie pre hotelových hostí!

Poďakujte používateľovi leki1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 27. februára 2018

Milý hosť, ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Teší nás, že ste u nás strávili príjemný čas. Na recepcii sa nachádzajú 2 výťahy pre hotelových hostí. Prikladanie hotelovej karty (netreba ju pridržať) vo výťahu je z bezpečnostných dôvodov a je to štandardný postup v 4* hoteloch. Televízory postupne vymieňame v celom hoteli. Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti. S úctou Váš Hotel & Spa Resort Kaskady.

Recenzované: 13. februára 2018

Všetky služby super(recepcia,wellness,ubytovanie,strava,lobby bar,masáže),na vysokej úrovni.Vo všetkých častiach hotela a na izbách perfektná čistota.Maximálne ústretový personál.Kuchyňa vynikajúca.To sté platí aj pre priľahlú reštauráciu Koliba.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi ekolmontke.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 19. februára 2018

Srdečne pozdravujeme! Sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady