Recenzované: 13. februára 2018

Všetky služby super(recepcia,wellness,ubytovanie,strava,lobby bar,masáže),na vysokej úrovni.Vo všetkých častiach hotela a na izbách perfektná čistota.Maximálne ústretový personál.Kuchyňa vynikajúca.To sté platí aj pre priľahlú reštauráciu Koliba.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi ekolmontke.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 19. februára 2018

Srdečne pozdravujeme! Sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 10. februára 2018

Ak by som mal odporučiť tento hotel tak urcite. Od začiatku pobytu az do konca bolo super. Aj keď nechodím velmi po luxusnych hoteloch tu sme sa s partnerkou naozaj cítili dobre. Jedlo super, personal hotela bol tiez vyborny a taktiez wellness. Odporucam!

Dátum pobytu: december 2017
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Juraj M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KaskadyHotel, Manažér v zariadení Hotel & Spa Resort Kaskady.Zodpovedané: 12. februára 2018

Dobý deň pán Juraj. Sme veľmi radi, že ste sa v našom hoteli cítili dobre a vážime si Vašu pochvalu. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcna. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 7. februára 2018

Všetko dokonalé ! Nič nemožno vytknúť. Apartmán so suitou bol úžasný. Všade veľká čistota a úžasná vôňa. Všetko je premyslené a privedené do dokonalosti už pri projektovaní. Strava výborná a dostačujúca. Pobyt v tomto zariadení doporučujeme.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi dankat2018.

Dobrý deň pani Danka! Ďakujeme za Vašu pochvalu, veľmi nás to teší. Sme radi, že sa u nás cítite dobre. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady

Recenzované: 6. februára 2018

Mali sme zlú skúsenosť s izbou, počas nášho pobytu sa konala RETRO párty v priestoroch nad našou izbou a pravdepodobne jej účastníci boli ubytovaní v izbe nad nami, takže sme si v noci veľmi neoddýchli, dokonca sme boli nad ránom nútení upozorniť recepciu....takže radím pri objednaní informovať sa o tom, kde sa izba nachádza alebo skôr či sú v tom čase podobné akcie..samozrejme v prípade, že ste si prišli oddýchnuť..my sme pobyt dostali ako dar, takže táto možnosť nebola...inak spokojnosť/wellness, personál, kuchyňa/....trochu smiešne aj poplatky za parkovanie popri cene za ubytovanie

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi foltanovalubica.
Recenzované: 6. februára 2018

Oddýchli sme si, skvelé jedlo, pokoj, čistota. Príjemný servis, od recepcie, cez služby na izbách, v reštaurácii a samozrejme wellness svet! Výborné bolo , že sme boli na pobyte v týždni, lebo sme mali súkromie aj vo wellness. A narodeninová pozornosť pre mamku na izbe bola veľmi potešujúca. Ďakujeme. Môj štvrtý pobyt u Vás potvrdil Vašu kvalitu.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi lenkabarilik.

Dobrý deň pani Lenka. Ďakujeme za Vašu pochvalu, veľmi nás to teší. Sme radi, že sa u nás cítite dobre. Spravíme všetko preto, aby to tak ostalo aj do budúcnosti. Tešíme sa na Vašu opätovnú návštevu. Management Hotel & Spa Resort Kaskady