“Nádherná reštaurácia, výborne jedlo, milá obsluha”

Fabrika restaurant Poprad
Na pozícii č. 5 spomedzi 76 Reštaurácie v Poprade

Nádherná reštaurácia, výborne jedlo, milá obsluha. Absolútna spokojnosť. Vynikajuci vyber jedál a dezertov. Ponúkajú denne menu, ale aj sezónnu kartu.

Poďakujte používateľovi IZIDOR548.

Zrecenzované: 17. augusta 2019

Veľmi pekne ďakujeme :) cítili sme sa veľmi prijemne vďaka veľmi ochotnemu personálu a čašníkovi ktorý nás obsluhoval a všetko robil s úsmevom na tvári a jedlo bolo vinikajuce.

Poďakujte používateľovi MJ1197.
Zrecenzované: 28. júla 2019

Štýlovo zariadená reštaurácia vedľa veľkého OC, v ponuke menu je množstvo jedál, predjedál, dezertov. O Vašu spokojnosť sa stará dobre vyškolená obsluha, aj keď si myslím, že by sa jej hodilo trochu viac, lebo v čase mojej návštevy nebola reštaurácia plná ale obsluha mala naozaj čo robiť, pretože sa veľmi snažia aby zákazník bol spokojný, sú veľmi ochotní a milí a vedia poradiť. Okrem denného tzv. Plážového menu treba očakávať vyššie ceny ako je štandart a to o dosť. Ceny sú podľa mňa nahodené aj kôli polohe pri Tatrách. Jedlo ktoré nám doniesli bolo veľmi chutné a aj pripravené zo surovín ako má byť, a aj esteticky mu nebolo čo vytknúť. Preto reštauráciu odporúčam lebo určite to za čo zaplatíte, nie sú vyhodené peniaze. Je to tam super a dá sa tam oddýchnúť. Určite sa tam vrátime.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi 275topan.
Zrecenzované: 12. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Chodíme tu často. Sme spokojný. Polievky sú prírodné, bez umelých dochucovadiel, jedlo má moderný vzhľad, je výborné chuťovo a nie je problém zmeniť prílohy, ústretová a profesionálna obsluha.
Možno aspoň jedna zmena v jedálnom lístku v týždni pre častejších návštevníkov, by bola vítaná. Ale kto má trochu zmysel pre gastronómiu odporúčam.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi JankaP87.
Zrecenzované: 16. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Úplne úžasne prostredie, skvelá obsluha a výborné jedlo. Boli sme už niekoľko krát a vždy sme mali gastro zážitok. Milovníci zmrzliny odporúčam ochutnať ich úžasnú domácu zmrzlinu aspoň kopček :) proste food porn ❤️

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi miroslavam348.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fabrika restaurant Poprad, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Navštívili ste Fabrika restaurant Poprad? Podeľte sa o svoje zážitky!