Tripadvisor

“Zaujímavé menu”

Fabrika restaurant Poprad
Na pozícii č. 4 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 12. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemné a vkusné prostredie s príjemnou obsluhou. Menu je zaujímavé a istým spôsobom originálne a pekne aranžované.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi 143beatah.

Zrecenzované: 5. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Najedený a spokojný!!! Odporúčam. Skvelá úroveň a kvalita, chotný personál. Neprevalené ceny. Ponuka z denného menu je nezvykle pestrá a hlavne kvalitná.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi romanb198.
Zrecenzované: 2. septembra 2018

Podnik sme navstivili v neskorskich hodinach bola sobota cca 22h kuchyna fungovala.
Jedlo pre nas bolo spickove priam gurmansky zazitok, vyborne capovane pivo.
Casnici prijemny a ochotny. Moj pocit je z tohto podniku je 1*
Cena je trochu vysia ale pri takejto kvalite jedla a sluzbach casnikov je to OK.
Urcite odporucam a pripajam foto nasich jedal, panenka a kuracie maso.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Ivo320.
Zrecenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo aj servis a prijemne prostredie. Zastavili sme sa nahodou po prebowsovani tripadvisoru a neolutovali sme. Ceny trosku vyssie ale za ten servis a jedlo to stalo.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Inspiration401649.
Zrecenzované: 22. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia originalna, kuchyna priemer, service priemer-slabe znalosti/skusenosti so svetovou gastronomiou. Pomer cena/kvalita 2 body, ale vzhladom na originalitu restauracie som dal 3. Nieje to pre nasu rodinu podnik, po navsteve ktoreho by sme si povedali-wau, tu sa musime vratit. Nevratime sa.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi DanielZ3393.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fabrika restaurant Poprad, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Fabrika restaurant Poprad? Podeľte sa o svoje zážitky!