“Super, odporucam”

Fabrika restaurant Poprad
Na pozícii č. 5 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 2. septembra 2018

Podnik sme navstivili v neskorskich hodinach bola sobota cca 22h kuchyna fungovala.
Jedlo pre nas bolo spickove priam gurmansky zazitok, vyborne capovane pivo.
Casnici prijemny a ochotny. Moj pocit je z tohto podniku je 1*
Cena je trochu vysia ale pri takejto kvalite jedla a sluzbach casnikov je to OK.
Urcite odporucam a pripajam foto nasich jedal, panenka a kuracie maso.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Ivo320.

Zrecenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo aj servis a prijemne prostredie. Zastavili sme sa nahodou po prebowsovani tripadvisoru a neolutovali sme. Ceny trosku vyssie ale za ten servis a jedlo to stalo.

Poďakujte používateľovi Inspiration401649.
Zrecenzované: 22. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia originalna, kuchyna priemer, service priemer-slabe znalosti/skusenosti so svetovou gastronomiou. Pomer cena/kvalita 2 body, ale vzhladom na originalitu restauracie som dal 3. Nieje to pre nasu rodinu podnik, po navsteve ktoreho by sme si povedali-wau, tu sa musime vratit. Nevratime sa.

Poďakujte používateľovi DanielZ3393.
Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, príjemné prostredie a veľmi milý a profesionálny personál. Určite sa počas nasledujúcej návštevy Popradu vrátime!

Poďakujte používateľovi MichaelaKufel.
Zrecenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Gurmánske jedlo, na ktoré sa ľahko nezabudne. Šperkom boli krásne priestory a obsluha na veľmi profesionálnej úrovni. Reštaurácia nám jednoducho učarovala!

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Relax781185.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fabrika restaurant Poprad, si pozreli aj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Fabrika restaurant Poprad? Podeľte sa o svoje zážitky!