“Prisli sme na obedove menu cakali 10 min”

Fabrika restaurant Poprad
Na pozícii č. 4 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 29. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pochopim keby to bola vecera . Ale bolo tam dokopy 5 ludi . Po 10 min sme isli prec ! Pekne ma to nahnevalo.

1  Poďakujte používateľovi Milan100227.

Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Úplne nadšená som bola z tejto reštaurácie. Nádherne štýlovo zariadená, super obsluha a dokonale jedlo...gastroturistika na úrovni...

1  Poďakujte používateľovi miroslavam348.
Zrecenzované: 24. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Nádherná štýlová reštaurácia, prepracovaná do detailov. Veľká náhoda, keďže som tu reštauráciu objavila ráno v katalógu Vysoké Tatry. Po prečítaní recenzií som neváhala a prišla som s rodinou na obed a urobila som dobre. Vynikajúce jedlo, všetko od predjedla, polievky (hovädzí vývar bol výborný, taký som našla v Tatrách len u Vás) hlavneho jedla, ako aj dezertov. Ceny viac ako prijateľné. Kulinársky zážitok. Personál veľmi všímavý, úslužný a rýchly. Kuchári sú takisto veľmi zlatí. Veľmi Vam fandím, pretože to čo robíte a ako, robíte na jednotku. Škoda, že bývam tak ďaleko. Určite sa vrátim.

1  Poďakujte používateľovi anetap604.
Zrecenzované: 1. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som sa náhodou dostal do tejto reštaurácie a bol som veľmi milo prekvapený! Za mna naozaj krásna reštaurácia s veľmi milým personálom a VÝBORNÝM jedlom. Keď budem najbližšie v Poprade určite sa prídem najesť opäť.

1  Poďakujte používateľovi tom_kX3984TO.
Zrecenzované: 22. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme s priateľmi na koncorocnom posedení, objednali sme si viacero chodov, najedli sme sa do prasknutia, čašník ku každému jedlu povedal ako sa pripravuje, čím je špecifické. Boli ochotní urobit aj alternatívnu úpravu jedla vybraného z jedálneho lístka. Odporúčam určite flank steak, citrónovy koláč, datlovy koláč a tekvicovy krém.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi radovanv2013.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fabrika restaurant Poprad, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Fabrika restaurant Poprad? Podeľte sa o svoje zážitky!