Recenzované: 2. novembra 2018

Už od vstupu na hotel všetko vynikajúce. Izby čisté bez jedinej výčitky, milí personál a raňajky bohaté , nedá sa to opísať. Majitelia veľmi štedrí ,málo ktorý hotel ponúkne taký
kvalitný sortiment . Vrelo odporúčam, ponúknu Vám ešte zľavu do aqua city a na jedlo do koliby. rezervujte si izbu priamo cez kontakt recepcie.

Dátum pobytu: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Traveler57609453616.
Recenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Po príchode do hotela nás okrem príjemnej vône privítala ešte príjemnejšia recepčná, ktorá bola počas celej doby veľmi ochotná a usmiata, tak ako aj jej kolegyňa. Veľmi príjemné prostredie, moderne zariadené, čisté, útulné a voňavé izby s perfektnou posteľou. Určite odporúčam!

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi michals419.
Recenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny cisty hotel , nedaleko od centra Popradu , zariadenie zodpoveda 4**** hotelu.
Dobra dostupnost , super parkovanie pred hotelom.
velmi odporucam.
Ponukaju iba ranajky ale to nevadi v centre je kopec dobrych restauracii.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Hlavac123.
Recenzované: 24. októbra 2016

Od začiatku do konca nám bolo perfektne. Hotel úžasný, veľmi útulný, luxusný, personál veľmi milí a ochotní, mali sme neuveriteľný zážitok a pohodlie na vysokej úrovni. Čo sa týka raňajok tak každý si prišiel na svoje. Veľký výber a veľmi chutné. Naozaj hodnotím na 10 z 10. Niektorým ľuďom môže vadiť blízko vlaková stanica, no cez deň sa hluk zo stanice stratí a v noci prejdú možno 1-2 vlaky takže sme to vôbec neriešili, kvalita spánku super :) Takže ak zoberiem lokalitu, vybavenie, služby a všetko dohromady tak cenovo je to mimoriadne výhodné.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi simonka_gr.
Recenzované: 24. júla 2018

Dátum pobytu: júl 2018