Recenzované: 26. júla 2017

boli sme v tomto hotely ubtovaný prvý krát a určite nesklamal príjemná obsluha na recepcii cena dostupná nie predražená izby boli čisté aj všetko čo sa okolia týka velká spokojnosť aqucity je pomerne velmi blízko aj do mesta sme sa prešli a je velmi krásne reštaurácia je príjemná s dobrým jedlom hotel možem vrelo odporučať

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi tina691976.
Recenzované: 12. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel sme navštívili už po druhýkrát a boli sme opäť nadmieru spokojní so všetkým či s čistotou apartmánu alebo jedlom a najlepšími raňajkami. Ďakujeme a určite sa vrátime do nášho obľúbeného apartmánu

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi anna_18_P.
Recenzované: 9. novembra 2016

Príjemný hotel s krásnymi izbami, s perfektnou kuchyňou vsadený do nádherného prostredia. Izby sú útulné, spĺňajú dnešné štandardy. Kuchyňa - večere ma naozaj očarili, skvelé skvelé skvelé. Naozaj si pochutíte na jedle. Personál profesionálny, príjemný. Hotel je v Spišskej Sobote, treba ísť pozrieť okolie, námestie čarokrásne.
Jedine čo hotelu chýba je wellness, ale neďaleko je Aquacity Poprad-čiže kto chce wellness môže ísť tam.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi VeronikaP1063.
Recenzované: 12. augusta 2016

V prvom rade by som sa chcela poďakovať veľmi milej a ústretovej recepčnej pri mojej
telefonickej objednávke.S takou ochotou som sa už veľmi dávno nestretla.Hotel je veľmi pekný, čistý a nachádza sa v tichom prostredí. Jedlo bolo výborné a obsluha
veľmi ochotná. Tento hotel odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú do Popradu a Tatier.

Tip na izbu: všetky izby sú tiché
Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi marma2233.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 1. novembra 2016

ďakujeme za krásnu pochvalu a odporúčanie.
Verím, že sa ešte uvidíme.
Všetko dobré praje Hotel Sobota***

Recenzované: 17. júla 2016

Jedol som v tejto reštaurácii opakovane. Jedlo je veľmi chutné, porcie viac ako primerané, obsluha rýchla pozorná. Nie je čo by som namietal. Cena za jedlo zodpovedala kvalite jedla. Skvelé odporúčam.
Ubytovanie pekné, čisté a presne podľa opisu. Nemám pripomienky.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 21. augusta 2016

Milý hosť, ďakujeme za peknú recenziu a pochvalu aj pre kuchyňu a reštauráciu. Radi Vás privítame a obslúžime aj pri Vašej ďalšej návšteve.
Prajeme všetko dobré. Hotel Sobota***