“Velmi prekvapujuce”
Recenzia Lahodnosti

Lahodnosti
Na pozícii č. 8 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 6. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemna obsluha, dobry vyber jedal a vynikajuce jedlo. Velmi prijemne zistenie, ze aj v mojom rodnom poprade mame tento typ restauracie.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi AdrianaM1334.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka Š, Majiteľ v zariadení Lahodnosti.Zodpovedané: 17. augusta 2018

Dakujeme <3

Zrecenzované: 5. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemna obsluha. Sice je to otvorene do deviatej vecer no na druhy den sme sa vratili a stalo to za to. Super burger s domacimi hranolkami a salatom. A to avokado <3. Pre nas visiace parohy z jelena na stene ostavaju nepochopenim...

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Michal U.

Pekny den, dakujeme za hodnotenie. Parohy sme po 4 rokoch dali dole, možno aj na základe Vášho komentu. Parohy mali vyše 100 rokov a boli darom od pána, ktorý vedel ich históriu a nebolo to žiadne vraždenie :D. Kedže sa nedá každému vysvetľovať aký bol ich pôvod a prečo u nás boli, radšej sme ich dali preč :D

Zrecenzované: 28. mája 2018

Vase Ctihodnosti, dakujeme vam za tie lahodnosti co sme mali dnes na obed - celozrnna palacinka s avokadom a susenymi paradajkami a burger boli vrchol blazenosti.... krasne originalne prostredie, mila obsluha a nas den bol hned krajsi!
Urcite vas este navstivime a vsetkym na znamost davame ze tento podnik odporucame!!!

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Zuzana G.

dakujeme, dakujeme, dakujeme...

Zrecenzované: 13. novembra 2017

Atmosféra reštaurácie a kaviarne je veľmi príjemná a pohodová, dýcha svojskou atmosférou. Jedlo v rámci denného menu bolo vynikajúce. Majú tu veľmi širokú ponuku nápojov, vyberie si z nej naozaj každý.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Dieradosveta.
Zrecenzované: 7. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce raňajky v podobe ovsenej kaše s ovocím a grilovaný hermelín s kadečím. Priestor veľmi sympatický a útulný. Obsluha veľmi príjemná. Táto kombinácia vám hneď ráno vyčarí úsmev na tvári. Rozhodne sa o rok vrátime.

Dátum návštevy: september 2017
2  Poďakujte používateľovi majonezak.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Lahodnosti, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Lahodnosti? Podeľte sa o svoje zážitky!