Recenzované: 2. apríla 2018

Výhodná poloha blízko centrum, aquacity, Lidl. V izbe bolo teplo , sprcha príjemne horúca. Raňajky sme si vždy vychutnali. Hotel čistý,personál milý a ochotný.V hoteli sa nachádza aj adventure mini golf, je to skvelý nápad. Večer sa dalo posedieť v kaviarni. :)

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi horvatovaS.
Recenzované: 19. októbra 2016

Boli sme ubytovaní v rodinnej izbe, ktorú tvorili dve izby (2 + 3 lôžka), kúpeľňa a chodba. Izby aj príslušenstvo sú čisté a účelne zariadené. Boli sme spokojní. Veľkou výhodou je blízkosť do centra a bezplatné parkovanie. Personál je príjemný. Súčasťou hotela je aj minigolf.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Selviama.
Recenzované: 19. novembra 2015

Dobrá poloha hotela pri centre mesta. Čisté a vkusné izby, naozaj veľmi útulne. Hneď ako som vstúpila do izby bola som maximálne spokojná. Free wifi a taktiež bezplatné parkovanie. V blízkosti sa nachádza Aquacity. Odporúčam každému.

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi LenkaFab.