Najnižšie ceny vášho pobytu
63 USD
55 USD
Zobraziť ponuku
UŠETRITE 8 USD
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
Booking.com
ZenHotels.com
FindHotel63 USD
Zobraziťvšetkých 15 ponúk
Uvedené ceny poskytujú partneri. Tieto ceny sa vzťahujú na jednu izbu, s rôznymi pravidlami obsadenia stanovenými zariadením. Odrážajú priemerné ceny za izbu za noc a zahŕňajú všetky dane a poplatky, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 19. októbra 2016

Boli sme ubytovaní v rodinnej izbe, ktorú tvorili dve izby (2 + 3 lôžka), kúpeľňa a chodba. Izby aj príslušenstvo sú čisté a účelne zariadené. Boli sme spokojní. Veľkou výhodou je blízkosť do centra a bezplatné parkovanie. Personál je príjemný. Súčasťou hotela je aj minigolf.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Selviama.
Recenzované: 19. novembra 2015

Dobrá poloha hotela pri centre mesta. Čisté a vkusné izby, naozaj veľmi útulne. Hneď ako som vstúpila do izby bola som maximálne spokojná. Free wifi a taktiež bezplatné parkovanie. V blízkosti sa nachádza Aquacity. Odporúčam každému.

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi LenkaFab.