“Pekne miesto v centre Popradu”

Alfa Cafe a bistro
Na pozícii č. 2 spomedzi 7 Káva a čaj v Poprade
Kuchyňa: Kaviareň
Zrecenzované: 23. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V kaviarni sme stravili necelu polhodinku, ale nemame co vytknut. Kava chutila vyborne, obsluha bola velmi mila a kaviaren utulna. Citili sme sa tu naozaj dobre.

Poďakujte používateľovi Luciinecka.

Zrecenzované: 21. júna 2018

Chodíme tam na kávu a zákusky často a je tam veľmi prijemne ceny primerane nič dráhe kava veľmi dobra a zákusky sú dobre a chutia trochu ako domáce odporúčam

Poďakujte používateľovi StanislavO52.
Zrecenzované: 11. júna 2018

Zmena nastala ale skor jemne k tomu horsiemu. Ked alfa zacinala tak tam mali naozaj skvely, mlady personal, chodil som naozaj casto kedykolvek som bol doma a pomer sluzieb a cien bol naozaj top. Pravdou je, ze je dnes problem zohnat kvalitny personal, ale kazdy kto sa nechce namakat musi zapracovat na multitaskingu. Chodit dnu a von na terasu a obsluzit len jeden stol je neefektivne. Jeden stol objednat, druhy zramovat, treti utriet, stvrty doniest objednavku. Pracujem v oblasti gastronomie a pokial si host neobjedna nieco ine alebo dalsi napoj, ramovat salky ci pohare zo stola spred hosta mi pride neprofesionalne. Nehovoriac o tom, ak sa Vas personal nespyta ci si nedate nieco ine. Nevztahuje sa to vsak na vsetkych casnikov.

Poďakujte používateľovi bobo1570.
Zrecenzované: 18. mája 2018

Do tejto kaviarne sme chodili pravidelne pri každej návšteve Popradu tak 2 až 3 krát do roka. Už nebudeme. Zmenili čašníkov, aj kvalitu, no a čo je najhoršie, kávu Bazzara vymenili za Mistrál, ktorá bola doslova odporná. To čo je za kávu? Mistral poznám čaj, ale nie kávu. Takú nech predávajú na stanici v automate , hneď vedľa nescafé. Okrem toho, obsluha popletená, jedlo studené a drahé, limonáda a la "jarný detox" teplá a hodne dlho odstatá, zákusok bol dobrý. Ďalšia bývala dobrá kaviareň, ktorú škrtáme z nášho návštevného zoznamu Popradu. Možno aj preto tam bolo tak málo ľudí.

Poďakujte používateľovi ameli387.
Zrecenzované: 26. novembra 2017

Nájdete ich v centre Popradu, a aj keď sú všetky prevádzky skoro ráno zatvorené, tak toto je práve miesto, kde si v príjemnom prostredí, s hudbou, horúcou vynikajúcou kávou a čerstvým croassantom počkáte na otvorenie obchodov.
Odporúčam kvôli atmosfére (ráno 08:00) a kaviareň plná ľudí rôzneho veku. Prosto miestny vedia, kde sa podáva "Sweet breakfast". Obsluha vždy milá-prívetivá a v dnešnej dobe zriedkavosť - usmiata :) Palec hore :)

Poďakujte používateľovi Martinka_Pia.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Alfa Cafe a bistro, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Alfa Cafe a bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!