Recenzované: 28. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes som sa rozhodla navstivit Aqua Spa Ganovce a vyskúšať sirny kupel. Je tam velmi pekne,vane su ciste ,personal mily a ustretovy. Jedine co mi vadilo ,chybalo mi tam tlacitko na privolanie personalu.. pri nahlej nevolnosti respektive pri potrebe pitia. Kazdopadne vrelo odporucam. Rada sa tam vratim

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi tatianad38.
Recenzované: 17. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Ako popradčan to mám do Gánoviec blízko, tak prečo nie. Areál je novo vybudovaný, od minulého roka však veľmi v dostavbe nepokročili, pribudla veľká jama a ubudlo stromov. Gastro sa tiež nezmenilo, ostalo malé, v čase špičky nepostačujúce, s preťaženou, pomalou, obsluhou.
Ceny sú vzhľadom na lokalitu prijateľné, čistota areálu, stav ležovísk k spokojnosťi väčšiny. Odpadové koše sú pravidelne menené, akurát vonkajšie prezliekarne sa akosi minuli účelu, 2. dvierka sú už 2.rokom neopravené.
Pri vstupe dostanete papierový náramok s časom vášho zaplateného pobytu, presne viete kedy máte odísť.
Parkovisko je z vysypaného makadamu, staršie pneumatiky to asi nie vždy vydržia, chýba viac tieňu.
Gastro ponuka je strohá, no postačuje.
Odporúčam 3 hod. pobyt, potom nastáva nuda v preplnených bazénoch.

Dátum pobytu: júl 2016
3  Poďakujte používateľovi 36hamara.
Recenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: august 2016
Recenzované: 17. marca 2018

Dátum pobytu: apríl 2017
Recenzované: 13. júla 2015

Tip na izbu: wszystkie pokoje są podobne.
Dátum pobytu: jún 2015