“Odporúčam 👌”

Hodovňa
Na pozícii č. 14 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Fantastické jedlo, výborne pivečko, skvelá obsluha a bezproblémové parkovanie. Môžem len odporúčať.

Poďakujte používateľovi Exploration763210.

Zrecenzované: 19. marca 2018

Perfektné miesto - príjemná obsluha - vynikajúce jedlo a pivo - doporučujem navštíviť
Vinikajúci lahodný hamburger z kvalitných surovín. Veľmi pekný detský kútik + možnosť parkovania vo dvore reštaurácie.

Poďakujte používateľovi PeterJ4844.
Zrecenzované: 13. marca 2018 cez mobilné zariadenie

jedlo bolo výborné a personál veľmi milý a ochotný, tento podnik budem určite odporúčať ďalej ❤

Poďakujte používateľovi Storyteller760545.
Zrecenzované: 13. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo na výbornú. Polievky super , chilli Burger tak ako má byť, rebrá boli úžastné a priíjemná obsluha. Parkovisko vo dvore za budovou veľké plus. Odporúčam

Poďakujte používateľovi FrequentFlier385111.
Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Musim zodpovedne povedat, ze lepsie som sa zatial v Poprade nenajedol. Skvele jedlo, krasne naservirovane, chutne. Personal velmi prijemny a usluzny a prostredie ma nieco do seba. Proste super. Vrelo odporucam......

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Peter D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hodovňa, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Hodovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!