“výborné jedlo, milý personál”
Recenzia Hodovňa

Hodovňa
Na pozícii č. 14 spomedzi 77 Reštaurácie v Poprade
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 13. marca 2018 cez mobilné zariadenie

jedlo bolo výborné a personál veľmi milý a ochotný, tento podnik budem určite odporúčať ďalej ❤

Poďakujte používateľovi Storyteller760545.

1519131 recenzií

Zrecenzované: 13. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo na výbornú. Polievky super , chilli Burger tak ako má byť, rebrá boli úžastné a priíjemná obsluha. Parkovisko vo dvore za budovou veľké plus. Odporúčam

Poďakujte používateľovi FrequentFlier385111.
Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Musim zodpovedne povedat, ze lepsie som sa zatial v Poprade nenajedol. Skvele jedlo, krasne naservirovane, chutne. Personal velmi prijemny a usluzny a prostredie ma nieco do seba. Proste super. Vrelo odporucam......

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Peter D.
Zrecenzované: 18. decembra 2017

Zaviedla nas tam nahoda, no neolutovali sme. Vyborne jedlo a velmi mila obsluha! Citili sme sa tam vratane nasej 3 rocnej dcery vyborne. Urcite odporucame!

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi BeH108.
Zrecenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Doteraz premyslam nad tym, ci som niekde mal lepsi gulaš na ciernom pive. Naozaj tu je vidiet, ze kuchár si plní svoju robotu najlepsie ako vie. Cely tento krasny dojem avsak pokazil pan casnik, ktory ani nevedel ake pivo ma narazene. Mal som chut na sariš, casnik odisiel a o 5 minut prisiel ze šariš nemaju. ( okej beriem to tak ako to je ). Avsak pri objednaní predjedla s priatelmi spravil tu istu chybu... dali sme si pašteku, lebo naozaj v listku vyzerala dobre. Opať prisiel casnik o 5 minut ze pašteka nieje hotová ( pondelok 13:10 ). Absolutne nepripraveny... robim tuto robotu 10 rokov, vzdy sa idem informovat do kuchyne co treba predavat, a co nieje hotove aby som pri stole nevyzeral ako tento pan. Kuchyna velmi dobre, servis velmi slaby. Na ten guláš sa k Vám ale urcite vratim.

Dátum návštevy: november 2017
3  Poďakujte používateľovi dome922.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin P, Owner v zariadení Hodovňa.Zodpovedané: 13. novembra 2017

Dobrý deň, som rád, že Vám u nás chutilo. Guľáš je často aj mojou voľbou, keď vyhladnem. Zároveň ma však mrzí Vaša skúsenosť s obsluhou. Budem sa snažiť, aby ste pri ďalšej návšteve Hodovne nezažili obdobný scenár a všetko prebehlo tak, ako má.

S pozdravom

M.Profant

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hodovňa, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Hodovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!