“Pizza”

La Primavera
Na pozícii č. 2 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné a pekné prostredie, príjemná obsluha a veľký výber jedál. My sme si všetci dali pizzu, každému chutila. Šťavnatá s tenučkým cestom. :)

Poďakujte používateľovi Ntictourinfo.

Zrecenzované: 28. marca 2018

Výborná pizza, cestoviny i polievka. Jedlo skrátka výborné. Len obsluha sa mi zdala veľmi slabá.
Ale asi to najlepšie v Poprade:)

Poďakujte používateľovi MartinaF2166.
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Moji priateľa, z Bratislavy boli veľmi spokojný. Pizza bola vynikajúca. Príjemné prostredie aj obsluha. Určite sa sem opäť vrátime.

1  Poďakujte používateľovi DenisaK142.
Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha príjemná, milá. Prostredie veľmi útulné. Široký výber jedál. Veľmi nám chutilo, určite sa vrátime. :)

Poďakujte používateľovi SimonaS2703.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Skusili sme dvakrat a urcite este pojdeme,
vyborna pizza, salaty, lasagne.
Vsetko spravne ochutene ,jediny minus trosku stiesnene priestory.
Obsluha fajn , urcite si zasluzia 1 miesto v Poprade a sirokom okoli.

1  Poďakujte používateľovi Hlavac123.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Primavera, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste La Primavera? Podeľte sa o svoje zážitky!