“Najlepšia Piizza”

La Primavera
Na pozícii č. 2 spomedzi 77 Reštaurácie v Poprade
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Moji priateľa, z Bratislavy boli veľmi spokojný. Pizza bola vynikajúca. Príjemné prostredie aj obsluha. Určite sa sem opäť vrátime.

1  Poďakujte používateľovi DenisaK142.

Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha príjemná, milá. Prostredie veľmi útulné. Široký výber jedál. Veľmi nám chutilo, určite sa vrátime. :)

Poďakujte používateľovi SimonaS2703.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Skusili sme dvakrat a urcite este pojdeme,
vyborna pizza, salaty, lasagne.
Vsetko spravne ochutene ,jediny minus trosku stiesnene priestory.
Obsluha fajn , urcite si zasluzia 1 miesto v Poprade a sirokom okoli.

1  Poďakujte používateľovi Hlavac123.
Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vsetko a vzdy super (oblubene su lasagne). Pizzu maju najlepsiu v Poprade, bezkonkurencne najvysia kvalita a ingrediencie.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi NikolaG24.
Zrecenzované: 15. októbra 2017

Lepšie lasagne som nejedla. Pizza je tiež super. A kto neochutnal tiramisu akoby v tejto reštaurácii ani nebol, geniálne.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Lucia0092.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Primavera, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste La Primavera? Podeľte sa o svoje zážitky!