Recenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Myslím že hotel je ideálny na prespanie, ale nečakajte žiaden komfort. V podstate návrat do časov minulého režimu.Za tú cenu nemôžme čakať žiaden vyšší štandard .S raňajkami sme boli maximálne spokojní. Personál bol príjemný, milý a ústretový. Parkovacích miest bol dostatok.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi 143inkal.
Recenzované: 27. februára 2017

Hotel som navštívil z dôvodu účasti na konferencii. Odporúčam ho pre návštevu tým, ktorý si chcú pripomenúť časy socialistické. Za skoro 30 rokov sa tam podľa mňa nevymenilo nič. Izba bola čistá, i keď uteráky „ostrambané“. Príjemne prekvapili zamestnanci. V reštaurácii a v bare sme sa cítili veľmi príjemne. Trochu negatívne pôsobil ich šéf, ktorému by som odporúčal aspoň náznak úsmevu. Aby nekazil príjemný dojem z obsluhy.

Dátum pobytu: február 2017
2  Poďakujte používateľovi Jozef C.
Recenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Pomer kvalita VS cena SUPER Hotel čistý pekný. Personál ochotný, ľudský prístup. Izba čistá voňavá pekne zariadené. Kúpeľňa a WC boli staršie ale čisto!!! Takže veľká spokojnosť! SUPER JEDNOTKA S HVIEZDIČKOU!!!!

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi MartinKompan.
Recenzované: 18. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Cena a izba sa vobec nezhoduju s tym co je na internete a v skutocnosti.. na uvedeny poznatok recepcny reagoval "stale to tak robime" .. personal fajci v priestoroch recepcie a dym sa siri takto po chodbach a nasledne do izby.. nevratim sa sem ani tento hotel neodporucam

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi LleillaD.
Recenzované: 24. novembra 2016

Veľmi škaredý hotel.Pravdepodobne od komunizmu sa v ňom nič nerekonštruovalo.Ubytovanie na nízkej úrovni.Strava veľmi slabá.Celkovo tento hotel neodporúčam.Podľa mňa hotel by mal mať maximálne 1 hviezdičku.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi lubomirkadlcik.