Recenzované: 29. augusta 2016

Uz po treti krat za dva mesiace sme boli v Poprade ubytovani na hoteli teraz na hoteli poprad izba bola v style retro ale cista utulna kupelna tiez.Personal a ranajky vyborne urcite sa radi vratime.Mesto Poprad malo cele leto vyborny kulturny program.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi stefankC1887XW.
Recenzované: 20. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi zastaralý hotel. Mali sme apartmán, ale aj ten vyzeral ako keby sme sa vratili do socializmu. Jedlo bolo priam odporné. Chodili sme jesť do mesta. Jedine plus dávam za nízku cenu a to, že sme mali masážnu vaňu na izbe.

Dátum pobytu: september 2015
1  Poďakujte používateľovi Bianka T.
Recenzované: 12. novembra 2015 cez mobilné zariadenie

Dakujem za rychly a peofesionalny pristup zamestnacov. Bola to najkrajsia noc v tomto roku. Este raz dakujem. Odporucam 100% spokojnost. Krasna izba s vyhladom na Tatry ciste prostredie a romanticku armosferu nam pripravil personal. Dakujeme

Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi nanina64.
Recenzované: 10. októbra 2015

Starý socialistický hotel... Ale aspoň dobre varia,to musím uznať,aj čistota je v poriadku. Personál je tiež milý. Najhoršie na tom ale je,že hotel nie je vôbec vybavený žiadnym wellness ani podobnými službami.

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi Mimka9357.