“Obedik”

Café Restaurant u Septima
Na pozícii č. 8 spomedzi 69 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 20. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som si naozaj pochutnala na obedovom menu u Septima Poprad Velka, príjemné posedenie, pekna terasa, mile a rychle čašníčky, obed bol chutny, sucastou bola vyborna porova polievka a dezert, vyzdvihujem aj vodu s ovocim, ktora je uz na stole, vsetko bolo super, az na to, ze som si na chvilku odbehla na toaletu a moj dezertik bol raz dva zramovany, objednala som si kávičku a poprosila casnicku o novy s vysvetlením ako sa veci majú, kavicka dorazila, dezertik ani ospravedlnenie nie, ale nevadi, bola som tu naozaj spokojna

Poďakujte používateľovi ChataBelanka.

Zrecenzované: 17. novembra 2017

Reštauráciu sme navštívili v poslednej dobe hneď dvakrát. Prvý raz sme skúsili husacie špeciality v rámci husacích a kačacích hodov. K tomu kvalitné suché červené víno a dezert v podobe štrúdle. Džbán s citrónovou vodou je samozrejmosťou. Pri druhej návšteve sme ochutnali výbornú paradajkovú polievku a objavili sme samostatnú ponuku pizze (treba si pýtať osobitný ponukový lístok pre pizze). Dali sme si pizza štangle. Mali sme aj výborný čaj z čerstvej mäty a zázvoru s medom, podávaný v nádhernom servise a čapované kvasinkové pivo Leffe. Chystáme sa v blízkej dobe na návštevu zas, lebo sme si vyhliadli výborne vyzerajúce pečené rebrá a tatársky biftek. Bolo tu pomerne plno, čo svedčí o veľkej obľube tejto reštaurácie. Obsluha bola príjemná, určite sa vrátime a odporúčame reštauráciu navštíviť.

1  Poďakujte používateľovi IvetkaB.
Zrecenzované: 11. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha mila a rychla.
Prijemne prostredie, da sa sediet aj na terase.
Vyber z "europskych" jedal. Rizoto a pizza boli super.
Jedno minus: vyduchy zo stropu su spinave od prachu- nechutne

Poďakujte používateľovi MartinC6009.
Zrecenzované: 2. marca 2017

Ak chcete ochutnať jedlo na úrovni navštívte toto miesto. Jedlo je skvela ale musíte rátať s tým že tomu zodpovedá aj cena. Interiér by sa mohol trochu vynoviť ale to detail. Konajú sa tam aj oslavy takže ak prídete v čase konania jednej z nich musíte sa pripraviť na hlučnejšiu spoločnosť.

Poďakujte používateľovi theia94.
Zrecenzované: 5. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo nielen vyborne vyzeralo ale este lepsie chutilo. Mali sme 4 druhy polievok a 6 roznych jedal a kazde jedlo bolo eno nuno!!! Jednoznacne odporucam

Poďakujte používateľovi ZuzanaD145.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Café Restaurant u Septima, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Café Restaurant u Septima? Podeľte sa o svoje zážitky!