“Obľúbené miesto.”

Café Restaurant u Septima
Na pozícii č. 8 spomedzi 69 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 17. novembra 2017

Reštauráciu sme navštívili v poslednej dobe hneď dvakrát. Prvý raz sme skúsili husacie špeciality v rámci husacích a kačacích hodov. K tomu kvalitné suché červené víno a dezert v podobe štrúdle. Džbán s citrónovou vodou je samozrejmosťou. Pri druhej návšteve sme ochutnali výbornú paradajkovú polievku a objavili sme samostatnú ponuku pizze (treba si pýtať osobitný ponukový lístok pre pizze). Dali sme si pizza štangle. Mali sme aj výborný čaj z čerstvej mäty a zázvoru s medom, podávaný v nádhernom servise a čapované kvasinkové pivo Leffe. Chystáme sa v blízkej dobe na návštevu zas, lebo sme si vyhliadli výborne vyzerajúce pečené rebrá a tatársky biftek. Bolo tu pomerne plno, čo svedčí o veľkej obľube tejto reštaurácie. Obsluha bola príjemná, určite sa vrátime a odporúčame reštauráciu navštíviť.

1  Poďakujte používateľovi IvetkaB.

Zrecenzované: 11. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha mila a rychla.
Prijemne prostredie, da sa sediet aj na terase.
Vyber z "europskych" jedal. Rizoto a pizza boli super.
Jedno minus: vyduchy zo stropu su spinave od prachu- nechutne

Poďakujte používateľovi MartinC6009.
Zrecenzované: 2. marca 2017

Ak chcete ochutnať jedlo na úrovni navštívte toto miesto. Jedlo je skvela ale musíte rátať s tým že tomu zodpovedá aj cena. Interiér by sa mohol trochu vynoviť ale to detail. Konajú sa tam aj oslavy takže ak prídete v čase konania jednej z nich musíte sa pripraviť na hlučnejšiu spoločnosť.

Poďakujte používateľovi theia94.
Zrecenzované: 5. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo nielen vyborne vyzeralo ale este lepsie chutilo. Mali sme 4 druhy polievok a 6 roznych jedal a kazde jedlo bolo eno nuno!!! Jednoznacne odporucam

Poďakujte používateľovi ZuzanaD145.
Zrecenzované: 11. novembra 2016

Počas návštevy hrobov sme sa zastavili na obed. Privítalo nás veľmi útulné miesto s mnohými nádhernými dekoráciami, ktoré ako-keby k sebe nepatrili, ale spolu vytvárali nádherný celok. Na otázku pre personál, či by sa dala nejaká neobvyklá kombinácia jedál, ktorá nebola v jedálnom lístku, bola vždy odpoveď : "Samozrejme dala" - jednoducho úžasný , pozorný prístup a snaha vyhovieť vo všetkom.
Jedlo bolo famózne, bolo nás tam 11 , všetci si dali iné jedlo a všetko bolo vynikajúce a za príjemné ceny. Ešte sa mi páčila taká drobnosť - prasiatko na trinkgeld pre kuchárov. Určite sa tam ešte vrátim a vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi Gospelka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Café Restaurant u Septima, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Café Restaurant u Septima? Podeľte sa o svoje zážitky!