Terakotová armáda

Pekne pripravená výstava, zaujímavé informácie o čínskych dejinách, najprv sme si pozreli film... viac informácií

Recenzované: 9. júla 2019
Thalinka20
Jedinečný, unikátny výstavný priestor

Recenzované: 13. novembra 2017
Dieradosveta
Liptovský Mikuláš, Slovensko

Recenzované: 13. novembra 2017

Tatranskú galéria som navštívila nespočetne krát a je to nádherný industriálny priestor po kompletnej rekonštrukcii. Ponúka výstavné preistory pre veľké formáty aj objekty. Má jedinečnú atmosféru a pri návšteve Popradu by bola veľká škoda ju nenavštíviť.

Dátum zážitku: december 2016
Poďakujte používateľovi Dieradosveta.
Recenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Krásna historická budova, dostupná aj pre návštevy škôl. Avšak nie každá výstava sa oplatí. Ľahko dostupné, keďže je len pár metrov od stanice.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi miskadlugosova.
Recenzované: 7. decembra 2016

ˇUplná spokojnosť.Kto má rád galérie tak sa má na čo tešiť.Super výklad a super atmosféra po celý čas.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Zuzanazuzka.
Recenzované: 29. januára 2016

V Poprade nie je vela miest ktore stoja za to. Dufam ze sa miestny neurazia. To je vsak naozaj krasne.

Dátum zážitku: november 2015
1  Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Recenzované: 12. júla 2015

Nádherná budova, ale pomerne nevyužitá. V sobotu zatvorená...My sme ju navštívili v nedeľu a deň po nejakej akcii. V galérii boli prázdne krabice od pizze, poháre, plné aj prázdne, porozhadzované veci. Aj napriek tomu si od nás vypýtali vstupné. Neviem či je to taký problém upratať alebo teda neotvoriť alebo ľudí upozorniť a nepýtať vstupné. Hanba.

Dátum zážitku: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi prima80.