Najnižšie ceny vášho pobytu
Priceline
40 USD
View deal
Bezplatné zrušenie do 30. 04. 21
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
Agoda.com
StayForLong
ZenHotels.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 1. augusta 2017

Veľmi milý,príjemný, ochotný a ústretový pán,príjemne nás privítal,aj sa rozlúčil, izba a kúpeľňa čistá,na izbe wifi a tv ,všetko sme mali blízko,cítili sme sa vynikajúce, určite pôjdeme aj o rok.Cena super!!!

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi BlankaD45.