Recenzované: 27. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Pobyt v tomto hoteli som si najskôr rezervovala cez e-mail. Odpísali mi, že môžu zarezervovať izbu vo vybranom termíne, ale viac už na moje e-maily nereagovali. Tak som tam pre istotu radšej zavolala. Na recepcii mi povedali, že žiadnu rezerváciu v ich systéme nemajú, ale teraz ju už urobia a všetko je v poriadku. Na základe toho som si kúpila zlacnený kupón. Zavolala som tam ešte raz, večer pred odchodom na dovolenku, lebo som chcela objednať večeru. Na recepcii mi oznámili, že rezerváciu v ich systéme nemajú a hotel je plný.... Objednávala som si hotely v celej Europe a rôznym spôsobom, ale toto sa mi ešte nikdy nestalo. Do tohto hotela by som nešla. Zľavový kupón som si nakoniec vymenila za pobyt v inom hoteli.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi Magdalena K.
Recenzované: 31. júla 2016

Preboha, tento hotel urcite NIE! 3* tomuto hotelu urcite nepatria pravom. Pracovna cesta si vyzadovala prespat, a bohuzial musel som ostat 1 noc. Otrasna stara komunisticka kupelna, postele som radsej ani nepozeral detailne, v stenach diery.....Ranajky taky priemer. Najlepsie a najkrajsie, co v hoteli najdete je vyhlad na Tatry z restauracie. Pokial sa da, tento hotel by som urcite nerezeroval, a aj vramci pracovnej cesty, by som si radsej zaplatil iny hotel - zo svojho vacku. Za vsetko este spomeniem fakt, ze v hoteli som sprchu ani nevyuzil. Strach nedovolil.

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi JrjMhlk.
Recenzované: 20. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie vobec nezodpoveda oznacenu hotel s 3 *. Ubytovanie velmi na slabej,az podpriemernej urovni. Smradlave koberce a postelna bielizen. Spinava kupelna. Od televizora sme nedostali ani dialkove ovladanie a zavesy na oknach drzali "z dobrej vole".vybavenie izieb nabytkom cca 30 rokov starym. Hodnotenie davam najnizsie.

Dátum pobytu: júl 2015
4  Poďakujte používateľovi Katka S.
Recenzované: 31. júla 2019

Dátum pobytu: jún 2019