“Koliba je z technických príčin zrušená”
Recenzia Koliba

Koliba
Na pozícii č. 13 spomedzi 69 Reštaurácie v Poprade
Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 18. februára 2018

Bol som prekvapený,že štýlová koliba na dobrom mieste v centre Popradu ukončila činnost z technických príčin a minimálne 5 mesiacov je prázdna bez nového majiteľa. !

Poďakujte používateľovi Anjel1975.

Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kto ma rad syry, bryndzu a pirohy, urcite treba po vykupani v Aquacity doplnit energiu v krasnej drevennej kolibe a chutnom jedle. Urcite sa nezabudnite dorazit lievancami ako dezert. Nakolko vsetky jedla su cerstvo a chutne pripravovane.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 31. júla 2017

Pre ostatných cestovateľov, táto Koliba ukončila svoju činnosť už v apríli 2017. prosím vyradiť ju z hodnotenia - je to už NEAKTUÁLNE.

Poďakujte používateľovi Daniel D.
Zrecenzované: 17. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutné jedlo, slovenské klasiky nám všetkým veľmi chutili. Obsluha veľmi rýchla, a to sme boli počas hokejovej prestávky ;-)

Poďakujte používateľovi LuciaFencikova.
Zrecenzované: 18. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo vynikajuce aj napriek tomu ze sme prisli v case "menu obeda" a vybrali sme si jedlo z jedalneho listku - jedlo bolo pripravene perfektne a ani sme dlho necakali. Obsluha by mohla byt milsia...
Dakujeme

Poďakujte používateľovi MichaelaL724.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba? Podeľte sa o svoje zážitky!