Recenzované: 1. júla 2015

Boli sme tu resp. sme tu len na krátku, jednonočnú návštevu v rámci business tripu,
ale som Penziónom unesená. Prívetivosť majiteľov, plynulá angličtina pri debatách so zahraničnými nocľažníkmi. Vystihuje to tu veta: "Aj za málo peňazí, veľa muziky." Odporúčam aj pre rodiny s deťmi i vášnivých horských turistov. Atmosféra na jednotku. Skoro ako doma - a to sme ešte neraňajkovali. Vraj je to veľmi domácke. :)

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi KatkaMakara.
Recenzované: 21. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Recenzované: 3. mája 2017

Dátum pobytu: apríl 2017
Recenzované: 17. apríla 2017

Dátum pobytu: apríl 2017
Recenzované: 28. mája 2018

Tip na izbu: Rooms are very spacious and there is a fridge on the landing to keeps snacks and drinks cool.
Dátum pobytu: máj 2018