“Sklamanie”
Recenzia Mamut PUB

Mamut PUB
Na pozícii č. 58 spomedzi 76 Reštaurácie v Poprade

Prvotné očarenie z krásnych priestorov veľmi rýchlo pominulo
- Keď čašníčka na otázku aké pivá ponúkate v PIVNEJ REŠTAURÁCII nám neochotne odpovie svetlé alebo tmavé chcete? ... (katastrofa!)
- Keď miesto sendviča s trhaným mäsom dostane dva studené krajce chleba s neouchuteným mäsom vo vnútri, ktoré bolo len štipľavé a taktiež studené.
- ak máte "šťastie" ako my a sadnete si ku stolu oproti dverám do fajčiarskej miestnosti, tak ste mohli sedieť rovno v nej - dvere sa vkuse otvárali prechodom čašníkov, zákazníkov aj okolo prechádzajúcich. Čiže vkuse do nefajčiarskej zóny plynul dym a chlad. Hlavne, že bolo naoko zadosťučinené hygiene
+ celkom dobrý výber piva rôznych druhov (ležiak, Porter, APA, špeciály...)

Poďakujte používateľovi Vyzadujucakvalitu.

Prostredie fajn, obsluha miestami fakt nepríjemná a jedlo,no, burger nie moc fajn, nedochuteny a hlavne suchý a prepečený.
Dúfam že sa to polepsi, tesim sa na dalsiu navstevu.

Poďakujte používateľovi nintend02.
Zrecenzované: 7. septembra 2019

Zastavili sme sa s partnerkou na obed, chceli sme skúsiť nový podnik v PP. Tešili sme sa, zaujal nás pekný priestor. Bohužiaľ, “prišla na scénu čašníčka”, hodila pred nás jedálny bez pozdravu a všetko čaro hneď zmizlo. Ešte im dám určite jednu šancu, verím, že zapracujú na servise, pretože to, čo tam predvádzajú, to človek len tak nevidí. Každopádne držím palce.

Poďakujte používateľovi MichalB1802.
Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Dnes vecer prva navsteva, tak skoro dalsia nebude. Bez pozdravenia clovek je uz zvyknuty prijat mennu od servirky, to ze pitie prinesu miesto limonady 4dc len 2,5dc asi tiez (lebo nemaju ine pohare vysvetlene), po 3/4 hod jedlo burger ok, ale len jedno z objednaneho, druheho sme sa ani nedockali, tak po 1,5h sme radsej zutekali. Dakujem velmi pekne neprosim.

Poďakujte používateľovi bachledap.
Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Krásne miesto, ľahko dostupné s príjemnou atmosférou. Za veľké mínus pokladám pomalú obsluhu (na pitie sme čakali od objednávky 35 minút) a objednávky na jedlo sme sa nedočkali. Obsluha roznáša objednávky príliš hekticky, nevie ku ktorému stolu aká objednávka patrí. To veľmi škodí inak skvelému miestu.

Poďakujte používateľovi 529patrikv.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mamut PUB, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Mamut PUB? Podeľte sa o svoje zážitky!