Oddych

Prijemne strávený čas, priestory čisté, relax vo vonkajších aj vnútorných bazénoch z množstvom... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
Relax672024
Banská Bystrica, Slovensko
Priemer

AquaCity Poprad bol niekedy super aquapark, no myslím, že kvalita išla dole a ceny zbytočne hore... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
T1nkaa

Recenzované: 9. septembra 2019

Keď si nakúpite lístok online a čakáte prístup k rýchlej pokladni, môžete...akurát ak pri nej nikto nesedí, a pri druhých kľudne aj dve pokladníčky, môžete na rýchle vybavenie zabudnúť.
Pardón, zabudol som na dôležité vysvetlenie, je obedná prestávka

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Peter Z.
Recenzované: 31. augusta 2019

V rešturáciu nie je žiadna klima alebo aspon ventilator, takže sa potite viac ako na slnku, cez restauraciu je prechod do dalsich zon , takze okolo vas stale chodia ludia a pozeraju vam do taniera :-), ceny jedal ako by ste boli na vysokohorskej chate( kde jedlo vynášajú nosiči), rezeň 6 €, polievka 3,30 €, zakusok 3 €, palacinka 4,50 €
Pri cene vstupneho na osobu 24 € , ked chcete aj sauny 36 € tak za jedlo su to velmi vysoke ceny
lehatka budete mat ked pridete medzi prvými, potom možte ležať na trave kde nie je žiaden tieň ( keď je na obed 36 stupnov) tak príjemny relax- možte sedieť pod slnečníkom pri stánkoch s občerstvením
všade prechadzate cez tunikety čo vas len zdržuje
vo vnutornych relaxacnych bazenoch sa vam o relax postraju male deti ktore vam skacu cez hlavu , aby ste nahodou nezrelaxovali az vela :-)
sklamanie- už sem viac neprideme

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Kisatko.
Recenzované: 29. augusta 2019

Nie je veľa recenzií, ktorým som udelil nízke hodnotenie. No AquaCity Poprad si ho pre svoju úbohú úroveň zaslúži. Aquapark je dobré prístupný z diaľnice a je blízko hlavnej cesty. Parkuje sa kde kade v blízkosti. My sme vstúpili letným vchodom, čo sťažuje orientáciu a nevieme vlastne kam ísť. Smerovniky by pomohli. I to som videl na kúpaliskách. Kúpalisko sa tiesni medzi železnicou a futbalovým štadiónom. Je už staršie. Má 15 rokov, ale zariadenie je v slušnom stave. Prešiel som si celý areál a pre deti je ako stvorený. Kapacitne je skôr postavený ako letný areál. Počas búrky, ktorá prišla nestačil. Každý deň sa o zábavu starajú animátori. Omkrnem, čo ponúkajú stánky s občerstvením. Palacinka za 11Eur. Manželka mi zvestuje, že len minerálka stojí 2.50Eur. Idem sa presvedčiť na vlastné oči. Myslel som, že mi chlórovaná voda vybielila zrak a zle vidím. Malá pizza 8.50Eur, langoš 5.50Eur, hranolky čisté 2.50Eur, kofola 2.50Eur tiež. Som pod Tatrami a takéto nehanebné ceny? Za akú kvalitu? Veď ani na vysokohorskej chate také nemajú. (tam je kofola za 2Eur). Pred vstupom do areálu je upozornenie, že si nemožno donášať vlastné jedlo a pitie. Mali sme len keksíky a fľašu vody. No nič, načatý makovník ostal nanešťastie na izbe, hladní predsa nebudeme. Ja stojím v rade na hranolky, žena na langoše. Hranolky sú hneď, na langoše čakáme najmenej pol hodiny. Otrasné, veľké sklamanie zo služieb. Slimák po obrne je rýchlejší ako tí brigádnici. A jedlo robia z polotovarov, takže sa s tým netreba patlat. Vodu sme vypili vlastnú. Viacero ľudí si však donieslo jedlo. Pre drahú poopravila nepatrne dojem televízia, kde bol volejbalový zápas. Veľká obrazovka je v bazéne s barom na začiatku komplexu. Kapacitne ani šatne a prezliekarne nestačia,
Najhorší aquapark, ktorý sme navštívili. Som radšej mohol ísť do Bešeňovej i benzínom by možno vyšla lacnejšie. Kúpalisko proste ničím neláka. Sú plány na rozšírenie toboganov, ale to nestačí. Služby sú neadekvátne cene. Veď, ak chcem aby si ľudia nenosili vlastné potraviny, ako môže byť astronomická cena občerstvenia? Kontraproduktívne. Záchody, šatne a chodby by mohli byť teda čistejšie. Všade smrad a mokro. Je problém zamestnať dve dôchodkyne, ktoré by aspoň neustále strierali vodu ako v iných aquaparkoch?
Deťom sa páčili nafukovacie vodné hrady, ale rodičia sklamaní až pohoršeni. O5 je atrakcia čistá "ryža" ako pltnici v Pieninach.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi MiroSvorc.
Recenzované: 20. augusta 2019

Tak na uvod mi v hlavnej kase povedala slecna cenu asi o polovicu viac ako v kase plazovej.Rozdelene casti, sami turniket co zdrziava a arogantna slecna na hlavnej kase. Ceny v restike super...ale pre majitela! No a naj bolo pri odchode strmim schodiskom/na zaverecnu/ pohlad odchodu invalidov o palicke po schodoch a vedla fungujuci eskalator na hor. Samozrejme prazdny! Nechutne, uz nepridem.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi jkbb13.
Recenzované: 15. augusta 2019

Príjemne strávený deň s mojou rodinou v AquaCity Poprad ochotný personál všade čisto , super jazda na tobogánov deti si to užili vrelo odporúčame

Poďakujte používateľovi Taraxio.