Vida fajn, animatori tiez fajn ale ostatne sluzby hroza

Nehnevajte sa ztp parkovacie miesta 2x? To je vysmech. Prebalovaci pult som nenašla. Feny vysoko... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
Moni0705
Drahota

Prečo musí,to sme kde?Stravovať sa tam, neodporúčam a vôbec niečo popíjať pri ktoromkoľvek bare,sa... viac informácií

Recenzované: 5. marca 2020
vyfuk

Recenzované: 19. marca 2018

Po roku som si bol znova užiť kúpaliska pod Tatrami. Kúpalisko výborne, plavecký bazén poloprázdny(zrejme kvôli , a v oddychových baz. masážne trysky nesklamali. Nikde som lepšie nezažil ani v PL ani HU ani v SK. Bol som v sobotu takže bolo všade plno ľudí no aj tak som si trysiek bez problémov užil do sýtosti 1****. Popri bazénoch Sú aj rôzne sauny ktoré by mohli viac spropagovať, tuším za príplatok 1Eura , aby ľudia nepreplácali wellness keď chcú len saunu.
Bufet na kúpalisku stále len samoobslužný , jedlo sa dalo vybrať celkom chutne, no chutnejšie by bolo keby kvôli cene nešlo tak ťažko dole hrdlom. No uznajte tanier halušiek 8 eur, vývarovka 3,50 , a všetko ostatne podobne predražené. Neviem kde mali menu (high tatras) spomínane na web stránke AquaCity od 4Eu, ale určite nie na kúpalisku.
Samotné wellnes cez víkend preplnené . Sauny aj ďalšie atrakcie celkom pekné . Čo sa mi nepáčilo , že „oázy pokoja“ ako to nazývajú na webe sú rušne ako pešie zóny vo veľkomestách aj tak vysvietené. Nepomáhalo ani zapáliť liehový krb. Hukot vrava kopy ľudí brr. Skúste niečo vymyslieť, aby tie miestnosti neboli prechodové a pomohlo by o dosť stlmiť svetlo .
V „privátnom bazéne“ a „Tajomnej Lagúne“ a naozaj „magickej atmosfére“, aj keď akokoľvek intímne to znie - žiadna kľudná zóna, ale hluk a pohyb a vresk ako na kúpalisku. Boli tam ľudia čo sa saunovali aj kúpali v plavkách a plachte súčasne . Akoby vôbec nechápali načo im tu plachtu dali. Som presvedčený, že keby to bola bezplavková zóna pridalo by to na kľude, atmosfére aj na úrovni wellness ako takého . Skúste to realizovať aspoň skusmo po niektoré dni v týždni a cez víkend po tej 14tej a budete mať aj wellness na 1****. Samozrejme treba o tom aj o možnosti saunovania priamo na kúpalisku informovať návštevníkov . Musím spomenúť aj saunové show, boli tuším 3 a boli celkom fajn, mám pocit, že to chcete rozvíjať. V apríli tam majú hosťovať poliaci skúste z nimi dať reč aj na tému bezplavkovej zóny .

Dátum zážitku: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi welnespeter.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení AquaCity Poprad.Zodpovedané: 31. júla 2018

Vážený pane, ďakujeme za hodnotenie a vašu návštevu.
K vašim jednotlivým podnetom:
- denné menu, ktoré propagujeme, nájdete v našej reštaurácii High Tatras, okrem bežného A´la carte menu. Okrem toho na leto pribudla nová reštaurácia v areáli - Trattoria s ponukou cestovín a pizze, plus ako novinku ponúkame aj rodinné menu k rodinným vstupenkám.
- čo sa týka vášho pobytu vo wellness - ako sám uvádzate, mnohokrát je to o samotných návštevníkoch. V našom wellness sú všade prítomné označenia a piktogramy na dodržiavanie pravidiel a ticha, naše wellness je v saunovej časti striktne bezplavkové, iba v bazénovej časti sú povolené plavky. Zároveň sa o poriadok stará náš personál, avšak kapacitne nie je možné skontrolovať každého návštevníka zvlášť. Vždy uvítame, ak nás na tieto nedostatky naši zákazníci upozornia, aby sme mohli zjednať nápravu na mieste. Prajeme Vám, aby ste nabudúce u nás zažili len pohodový a relaxačný pobyt a tešíme sa na Vás.

Recenzované: 12. marca 2018

Na návštevu AquaCity Poprad sa vždy teší celá naša rodina. Vnúčatká z Bratislavy i vnúčik z Trenčína. Cez tieto jarné prázdniny sme tam boli 7. marca a milo nás potešilo okrem zážitkov zo všetkých bazénov aj chutné jedlo a veľmi milá a ochotná obsluha v LIGHTHOUSE FRESH bare vrátane pani pokladníčky, ktorá trpezlivo a láskavo odpovedala na všetky zvedavé otázky našich najmilších. Jedlo je síce drahšie, ale s jeho kvalitou sme boli všetci spokojní. Už sme tu využili aj pobytové ponuky a boli sme nadmieru spokojní.
Daniela, Miroslav, Zuzana, Denisa, Matúš, Šimonko, Valerko, Martinko :)

Poďakujte používateľovi Kovalcikova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení AquaCity Poprad.Zodpovedané: 15. marca 2018

Vážená p. Kovalčíková a celá rodinka - ďakujeme Vám za Vašu vernosť nášmu aquaparku a rovnako ďakujeme za Vašu odozvu, Vaše slová si veľmi vážime a tešíme sa aj nabudúce!

Recenzované: 12. marca 2018

Do Aquacity som zavítala po druhý krát, tentoraz s priatelmi. Najviac sa nám páčilo vo welness centre, ktorý je určite jeden z najlepších ktoré sme doteraz navštívili. Oblúbili sme si saunové ceremoniály, eukaliptovú a soľnú saunu, perfektná je aj ľadová jaskyna a bazénik na schladenie. Pre "dospelákov" je bazén Blue Diamond II kde možete popíjať drinky priamo z bazéna. Ak máte celodenný lístok určite sa nezabudnite ísť večer pozrieť aj na Laser Show.

Poďakujte používateľovi michaela_szilvasova.

Ďakujeme Michaela za návštevu aj odporúčania, radi Vás znovu privítame!

Recenzované: 5. marca 2018

Odporucam hlavne wellness, nabuduce pojdeme rovno tam. Vela saun, vyborne virive bazeny. V sobotu trochu viac ludi ale inak super. Jedine minus trochu vacsia zima v priestoroch a ludia ignorujuci bezplavkovu zonu.

Dátum zážitku: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Kristina B.

Vážená p. Kristína, ďakujeme za Vaše ohodnotenie. Je pravda, že so zákazníkmi nerešpektujúcimi naše pravidlá riešime tieto situácie pravidelne, avšak dovolíme si povedať, že úspešne a tieto problémy sú na ústupe, preto veríme, že nabudúce si vychutnáte naše služby úplne bez obmedzení.

Recenzované: 26. februára 2018

Ako posledný deň našej dovolenky v Tatrách sme navštívili Aquacity Poprad. Boli sme neštastný a sklamaný! Za 22 € na osobu sme mali k dispozícií iba 5 bazénov, ktoré boli totálne preplnené ľudmi, vrieskajúcimi detmi a nevhodne muckajúcimi sa párikmi a dve úbohé šmyklavky... O totálne predraženej reštaurácií ani hovoriť nebudem. Samozrejme mokrú zem riešila v celom Aquaparku jedna mladá slečna a žltá tabuľka pozor šmýka sa, strašné... Vyšli sme z bazénov a strašná zima, o lehátka sa tam ľudia isli pobiť lebo samozrejme neplatených bolo do 10 lehátok a keď si chcete lahnúť musíte si doplatiť. Kým sa dostanete do bazéna tak cez dva turnikety idete akože mrznem cestou a este mrznem kým sa mi načítajú hodinky- dosť obťažujúce! NIKDY VIACEJ SEM NEPRÍDEME!!!!!
P.S: ďalšia hanba je to, že na stránke Aquacity majú len spokojné recenzie a také komentáre, ktoré ich chvália až do neba. Dobre že sú stránky, kde ľudia môžu reálne napísať ako to naozaj je!

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi blanockavianocka.

Vážený návštevník, ďakujeme Vám za Vašu návštevu a čas, ktorý ste strávili v našom aquaparku a aj pri písaní vášho hodnotenia. Náš rezort je jeden z najväčších v cestovnom ruchu nielen v regióne ale na celoslovenskej úrovni. Pri množstve ľudí, ktorí nás každoročne navštívia, sme pripravení príjmať nielen pochvalné ale aj kritické názory a riadiť sa nimi, pri vylepšovaní služieb a odstraňovaní nedostatkov. Mrzí nás, že ste z nášho aquaparku odchádzali s negatívnym dojmom, avšak dovolíme si Vás informovať k jednotlivým bodom:
- v našom aquaparku máte možnosť sa stať členom klubového programu AquaCity (aj priamo na mieste na počkanie) a automaticky
využívať zľavy a benefity, ktoré ponúkame na vstupenky a služby
- naša reštaurácia prešla v poslednom období výraznými zmenami týkajúcimi sa ponuky a cien, a sme presvedčení že v súčasnosti
dokážeme vyhovieť všetkým zákazníkom podľa ich nárokov. Okrem toho je k dispozícii aj ďalšia reštaurácia High Tatras, v ktorej
ponúkame okrem a´la carte ponuky aj denné menu v cene od 4 €
- v našom aquaparku je k dispozícii výrazne vyšší počet lehátok ako uvádzate. Prenájom lehátok, čo je v cestovnom ruchu bežná
služba, je kvôli zákazníkom, ktorí chcú mať istotu, že lehátko včas dostanú a budú môcť užívať počas celého dňa ich návštevy.
Kapacitne nie je pre zariadenia ako naše mať rovnaký počet lehátok ako návštevníkov, snažíme sa však vyhovieť všetkým.
- vo všetkých zónach, a obvzlášť v tých najfrekventovanejších, je neustále prítomný personál, ktorý má na starosti kontrolu a
údržiavanie čistoty, čistota a hygiena je v našom zariadení jednou z top priorít, a dovolíme si povedať, že to oceňujú i zákazníci. V
prípade dočasných nedostatkov, stačí upozorniť našu obsluhu, ktorá ich na mieste vyrieši
- teplota vzduchu i vody je u nás sledovaná technológiami, ktoré upozornia na všetky odchýlky, a službukonajúci personál v tom
prípade ihneď reaguje. Obyčajne je rozdiel medzi teplotou vody a vzduchu v zime intenzívnejší, čo však neznamená, že by boli u nás
teploty nižšie, akékoľvek pochybnosti radi vyriešime priamo na mieste.

Veríme, že v budúcnosti budeme mať opäť príležitosť a možnosť Váš názor na naše služby zmeniť. Ďakujeme za návštevu.