“Unikátne mačičky, pozorný personál, skvelá atmosféra”
Recenzia Cat Cafe Club

Cat Cafe Club
Na pozícii č. 3 spomedzi 7 Káva a čaj v Poprade
Opis: U nás si môžete vypiť kávičku, zjesť koláč a popritom relaxovať pri mačacom pradení alebo hladkaní ich kožúška. Štyri mačky dvoch plemien sa voľne pohybujú v priestoroch klubu. Toto je ich domov, kde sa hrajú, jedia aj spia.Naše aktivity financujeme hlavne z darov. Preto u nás nenájdete žiadny cenník. Radi vás pohostíme, no je na vašom zvážení či a akým finančným darom podporíte našu činnosť.
Zrecenzované: 10. júla 2018

Tento klub navštevujem už takmer pol roka a dodnes neviem odolať ďalšej a ďalšej návšteve. Kaviareň si udržiava svoj štýl a atmosféru. V kaviarni na Vás bude čakať prítulná Hera, zvedavá Nasťa, hravá Donatka a najväčšia gurmánka Mafia.

1  Poďakujte používateľovi Odyssey787841.

Zrecenzované: 26. mája 2018

Tento podnik ponúka niečo úplne iné ako všetky ostatné v meste. Ak chcete vojsť, treba zvoniť, ale nebojte sa, nerobí sa nejaký výber hostí, je to len kvôli bezpečnosti obyvateliek kaviarne- štvorici krásnych mačičiek :) . Otvoriť vám príde usmievavý majiteľ, ktorý stvoril toto krásne miesto. Okrem pohladenia úžasných mačiek si tu môžete dať vynikajúce koláčiky, kávu, čaj... Majú tam aj knižky na čítanie, stači sa zaboriť do kresla a odpočívať. Vrele odporúčam.

Dátum návštevy: máj 2018
1  Poďakujte používateľovi EvkaF3.
Zrecenzované: 15. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Tak úžasná atmosféra akú som nezažila ešte nikde! Skvelí majitelia ktorý spríjemnia návštevu. Naozaj dokonale. (Bonus skvela hudba)

Dátum návštevy: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi Gabriela Z.
Zrecenzované: 5. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Úplne úžasne a krásne mačičky, chutná káva a koláčiky sú neuveriteľne. Veľmi príjemná obsluha . Určite odporúčam ❤️

Dátum návštevy: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi Curiosity764802.
Zrecenzované: 5. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Krásne a príjemné miesto na oddych, prijemná obsluha, chutné nápoje a koláče, mačičky sú hravé. Určite odporúčam...

Dátum návštevy: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi Sunshine767889.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cat Cafe Club, si pozreli aj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Cat Cafe Club? Podeľte sa o svoje zážitky!