eDreams
Booking.com
ZenHotels.com
Agoda.com
Uvedené ceny poskytujú partneri. Tieto ceny sa vzťahujú na jednu izbu, s rôznymi pravidlami obsadenia stanovenými zariadením. Odrážajú priemerné ceny za izbu za noc a zahŕňajú všetky dane a poplatky, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 29. januára 2018

Ubytovaní sme síce boli len jednu noc, ale aj tak odporúčam. V tichej lokalite, dvor na parkovanie, vnútri teplo, čisto a voňavo. Izby čisté, moderne zariadené, kúpeľňa rovnako čistá. Domáci milí a slušní, nemám čo vytknúť.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Tina_zilina.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 26lubo, Majiteľ v zariadení Vila pod Branou.Zodpovedané: 12. februára 2018

Ďakujeme, veľmi si to ceníme :)