“Pizza v Stodole v Maxe.”

Reštaurácia Stodola
Na pozícii č. 42 spomedzi 73 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 17. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Asi najhorsia pizza v mojom zivote!
Vegetarianska pizza na ktorej boli tvrde a surove paradajky a papriky...
cesto hrube nedopecene - parodia na pizzu!
Manzel mal pizzu quatro formaggi a v nej bol citit iba nejaky ostiepok a smotana... Velke sklamanie!
Boli sme tam prvy a urcite aj posledny krat.
Nehovoriac ze bola v restike taka zima ze sme museli sediet v bundach.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Kirsty1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ladislav_Jendruch, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Stodola.Zodpovedané: 25. marca 2019

prepacte zmylili ste si restauraciu

Zrecenzované: 18. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi, veľmi zlé. Kačacie neviem čo to bolo - len samé kosti aj po výmene. Lokša suchá bez masti. Dlhé čakanie cca 40 min. Drzá obsluha.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi PeterPoprad.
Zrecenzované: 27. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Krásna útulná reštaurácia, jedlo bolo výborné,obsluha,milá,ochotná a usmievavá.Parkovanie hneď pri objekte. Určite môžem len odporúčať. Konečne top reštaurácia v Poprade.

Ľubica

Poďakujte používateľovi Escape575316.
Zrecenzované: 25. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli na obed 6 členná posádka, vracali sme sa z výletu, a čo nás čakalo v tejto reštaurácii, bola len fantastická bodka za dokonalou nedeľou.
Čašníci usmiaty a veľmi uslužný.
Jedlo na svetovej úrovni, každý detail v jedle dochutený, krásne to vyzerá, a za veľmi férové peniaze.
Jednoznačne odporúčame.
A radi sa vrátime znova.
Ďakujeme.
Bohumil s rodinou

Poďakujte používateľovi Passenger19803584566.
Zrecenzované: 24. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľká spokojnosť s jedlom. Super prostredie pre rodiny s deťmi. Parkovanie pri objekte. Maximálna spokojnosť v každom smere.

Poďakujte používateľovi Curious36299214487.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Stodola, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Stodola? Podeľte sa o svoje zážitky!