“Krstiny”

Reštaurácia Stodola
Na pozícii č. 37 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Táto reštaurácia patrí medzi Top podniky v Poprade. Prednedávnom som hľadala vhodnú reštauráciu na oslavu krstín môjho drobca. Z viacero ponúk, táto bezkonkurenčne vyhrala. Krásne vyzdobená miestnosť v zlatom prevedení, top obsluha, ktorá splnila okamžite všetky priania, veĺké porcie chutného jedla, bohato vyzdobené misy formou švédskych stolov a všetkého dostatok. Veľmi pekne ďakujem vedeniu a personálu za túto úžasne pripravenú akciu. Ste bezkonkurenčný . Srdečná vďaka Luci Uhrin

1  Poďakujte používateľovi Travel825103.

Zrecenzované: 19. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Pohoda,neda sa to prirovnať ku Stodole v MAXe. V Stodole MAX katastrofa- jedlo studene,obsluha donesie hlav.jedlo bez pribora, nezáujem ponúknuť ďalši nápoj. Pri plateni čašník nevie či vydal požadovanú sumu, pozerá na klienta ako keby mu niečo ukradol! Hrôza!!! Nikdy viac. Pritom v reštaurácii bolo pár hostí. Jednoducho Stodola v MAXe maximálne na h...o!!!

Poďakujte používateľovi StanoC3.
Zrecenzované: 17. júla 2018

Čakať desať minút,kým si vás čašník všimne,potom vám donesie misu s polievkou z vedľajšieho stola,čakáte ďaľšiu polhodinu kým sa vám ho podarí zastaviť pri stole a pri otázke či si môžme objednať vyhrkne ,,ved už máte objednané"sa vám možno tiež podarí dokázať že ešte nie.Objednávali sme z obedového menu,kedťe 1 už nemali dali sme si 2xtrojku...ok...ďaľšia polhodina a druhá čašníčka vám prinesie menu č.2....to už mi kypela žlč.Manžel zjedol obe porcie,kedže to bolo jedlo ktoré by som si vôbec neobjednala,tak som zjedla len ryžu s presolenou omáčkou......takže gastronomický zážitok pod úroveň bufetu.Myslím že nikdy viac......

Poďakujte používateľovi ev1ta.
Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný,rozľahlý a čistý interiér.Jedlo chuťovo celkom v pohode a Rychlo pripravené.Vyhodou je priestranne parkovisko...

Poďakujte používateľovi Adventure703791.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ladislav_Jendruch, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Stodola.Zodpovedané: 23. februára 2018

Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 25. septembra 2017

Nespornou výhodou tohto zariadenia je možnosť parkovania pred reštauráciu zdarma. V menu je jedna polievka a päť hlavných jedál. Zastúpená je kuracina, bravčovina, ako aj bezmäsité a múčne jedlo. Polievka býva často studená a slaná, hlavné jedlo býva vcelku chutné, aj keď občas tiež málo teplé. Obsluha si dáva načas, na to, koľko ich tam je, by som čakal pružnejší prístup. Cena jedla primeraná. V reštaurácii znie reprodukovaná hudba, prevažne folklór v moderných úpravách. Prostredie veľmi pekné.

Poďakujte používateľovi Pidomir.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek vzniknuté nepríjemnosti, prípadné sťažnosti odporúčame riešiť priamo na mieste s manažérkou alebo majiteľom. Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Stodola, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Stodola? Podeľte sa o svoje zážitky!